Hustý biely výtok v 16. týždni

evanzelin
3. apr 2018

Ahojte som v 16 týždni.. Už daky 2 až 3 deň som si všimla že mám hustý biely výtok... doslova mozem povedat ze mam aj hrudky na intimnke..... Poraďte mi je to naozaj normálne alebo nie ? S tým že ja žijem v Anglicku a lekár mi povedal že je to normálne... Trošku sa bojím s tým že som prvo rodička.... Dakujem Viktoria

marllik
3. apr 2018

aj mne lekar hovoril, ze je to ok. Riesit by to trebalo, ak by bol hlien zapachajuci, alebo by si mala problem i so svrbenim.

pininka
4. apr 2018

Je to v poriadku, hlien chrani krcok. Je to sice neprijemne,ale ja som to mala az do konca tehu. Iba ak by ta to svrbelo, alebo to malo zapach,vtedy to treba riesit.

evanzelin
autor
4. apr 2018

Dakujem zápach nemá žiadny a ani nesvrbi ma to jedine co mám že je veľmi citlivá... Keď si ju umývam nemôžem sa jej dotknúť tak ja neviem

pininka
4. apr 2018

@evanzelin aj t je normalne a este len bude ku koncu maliata a citliva

maruski99
4. apr 2018

biely by mal byť ešte v poriadku 🙂

evanzelin
autor
4. apr 2018

@pininka dnes som bola u súkromného lekára a povedal mi že žiadna infekcia ani zápal nič vážne len si mám dávať pozor lebo je kúsok opuchnuta a viac prekrvena.... ďakujem krásne

ankare
4. apr 2018

Ja som mala toto celé tehu. Drž sa!

evanzelin
autor
5. apr 2018

@ankare ďakujem pekne 😚😚

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre