Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Intímny problém - svrbenie v 30tt, čo mi pomôže?

miska210
26. sep 2019

SOS ! Baby mám poradnu až v pondelok. Som 30tt a od rána pociťujem svrbenie ( až sa hambím ) TAM DOLE 😩 Nechápem hygiena dodržiavaná pravidelne ... Čo mi pomôže ? Ďakujem

777januska777
26. sep 2019

No ja by som si nič z liekov nedávala, jedine na pysky si davam trošku sudocremu a to trošku prestane (keďže zo škrabania to mám asi podráždené). Ja na poradňu čakám už 2 týždne kvôli svrbeniu, lebo moja má dovolenku a tá čo ju zastupuje mi nechcela nič dať, ževraj si mám počkať na svoju 😀

kataka10
26. sep 2019

Skus Rosalgin, mohol by ti rychlo pomoct.

janikovaanicka7
26. sep 2019

@miska210 ahoj, nemusis sa hanbiť, to su prirodzené záležitosti. Pocas tehotenstva sa meni hladina hormónov a ľahko vznikne mykoza. Napriklad ak aj jes viac sladkého, tak sa môžu premnozit kvasinky a svrbenie je na svete. Opýtala by som sa priamo v lekárni, isto budú vedieť poradiť niečo vhodné aj pocas tehotenstva.

miska210
autor
26. sep 2019

Ďakujem vám baby. Zajtra ráno skočim do lekárne. No je pravda že sladké žerem veľa..

jania023
26. sep 2019

@miska210 natri si tam dole bielym jogurtom ak mas. Aj par krat a do rana budes ok
Je to mykoza ja som nou trpela cele tehu. Ak mas doma krem canesten ci cipky tak si daj tie sa v tehu mozu. Mne ich davali pomaly kazdy tyzden😂

nikpa
26. sep 2019

@miska210 v tehotenstve je toto úplne normálne 😀 aj dr to tak berú, nerobia z toho vedu ani si nebudú mysleli, že sa neumyvas 😎😀

bociandy
26. sep 2019

Ja tiez v jednom kuse Canesten natieram🙈 Ten v pohode mozes, aj tabletky dovnutra. Pripadne striedam s Lactofeelom. V lekarni ti urcite poradia.

stanulienkat
26. sep 2019

Preboha,len ziadne jogurty a hovadiny ako ti tu radia. Skor obmedzit sladke a davat probiotika. A antimykotika,ale od lekara.

eliska13
26. sep 2019

@miska210 Žiadne sladké z toho tie kvasinky žijú.natriet Canestenom a probiotiká jesť lekár Ti dá asi aj vnutorne

jania023
26. sep 2019

@stanulienkat preco jogurt nie? Akoze nemyslim jahodovy ci cokoladovy ale klasika biely. Ja zijem vo Svajci a toto mi kazali natierat. Samozrejme na vonkajsie pouzitie ako rychla pomoc. Neviem si predstavit si to tam pchat😂 ak ma doma klasika jogurt tak pomoze ale max na den ake nevylieci nato treba canesten.
Ja som si svoje odtrpela cele tehu a aspon raz tyzdenne som mala jogurt ci canesten
Inak ja som sladke nejedla vobec a mala som mykozu vraj to bolo u mna autoimunitou ale neriesila som to

fokuska
26. sep 2019

@jania023 Ak je to skutocne biely jogurt, tak ok. Treba si pozriet kolko cukru obsahuje - niektore znacky obsahuju vela, aj ked sa "tvaria", ze zdravy, biely jogurt.

jania023
26. sep 2019

@fokuska no tak ja som skor myslela biely jogurt v tom pravom zmysle slova nie ze tesco a tak, skor domaci ale teda taky kde su aj realne nejake tie bakterie aby vyrovnalo ph
Dufam ze si baby nemyslia ze si tam daju puding cokoladovy ved aj to je mliecne a bude im lepsie😬
Ale teraz koniec srandy ta mykoza je hnus ja som si skoro celu susku rozskriabala no pre mna to bolo utrpenie.🥵

stanulienkat
27. sep 2019

@jania023 Ja som raz čítala vyjadrenie nejakého gynekológa že čo sú ženy schopné si tam vopchať počas nejakej choroby , že od jogurtu až po hocijaké hovadiny. Preto ja odvtedy viem, že tam patria len lieky alebo pomocné látky, ktoré mi odporučí lekár alebo lekárnik. Ziadne blbosti a babské recepty, ktoré môžu urobiť viac skody ako úžitku.

babulka82
27. sep 2019

@miska210 obmedzit sladke na minimum a JESŤ biele jogurty ,acidko pit a chod na gyndu ona ti nieco predpise aj mne davala tehotnej je to normalne pre nich od toho su tam .

miiceencoovaa
27. sep 2019

@miska210 daj si rosalgin alebo zavolaj na gyndu, mne tak predpísal na vkladanie nejaký krém a hneď mi to pomohlo 🙂

asfodelka
27. sep 2019

@miska210 ahoj, riešila som niečo podobné, u mňa stačilo zmeniť značku toaletného papiera a zakaždou malou sa umyť čistou vodou. Po 2 dňoch bolo super😉 zloba sú farebné, parfumované a šmirgel papiere.

adaa233
29. okt 2019

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť som v 3 mesiaci a dostala som výtok lenže strašne to svrbí a páli je to v poriadku?

veronikaszabova
29. okt 2019

@adaa233 nie, nie je to v poriadku - smer gynekolog

adaa233
29. okt 2019

@veronikaszabova doktor ma dovolenku takže asi na pohotovosť :/ ďakujem za radu 🙂

veronikaszabova
29. okt 2019

@adaa233 kazdy doktor ma v case dovolenky zastupovanie, tak bez tam.

adaa233
29. okt 2019

@veronikaszabova ďakujem 🙂 tak tam teda idem

monika_mm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli