Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je bolesť zubov a ďasien v tehotenstve u žien, ktoré čakajú chlapcov?

veronka30
26. jún 2013

je to tak alebo nie?

dariana263
26. jún 2013

mna boleli zuby a aj dasna a mam krasne dievcatko,takze to nie je pravda 😀

emee
26. jún 2013

bolest zubov sice nemam, ale dasien ano a cakam dievcatko, takze to urcite nie je pravda 😉

saranata
26. jún 2013

no tak mna boleli dasna aj zuby a mam tri baby, tak zaručene to teda naozaj nie je 😀 😀 😀 😀

jahodka2511
26. jún 2013

ja s tým veru skúsenosti mám. prvú mám dcéru a to som ani nevedela a druhého mám chlapca a keď som bola ešte tehotná sa mi odlomilo zo zuba, vraj sú vtedy zuby oslabené kvôli vápniku, a zubárka sa ma hneď opýtala, či to bude chlapec, lebo že pri chlapcoch sa zuby viac kazia. ja teda tvrdím, že je to pravda. hm...

stanislavao
26. jún 2013

to je zas jedna blbost. jaj chlapcov a zuby ma vobec neboleli

strociatka
26. jún 2013

je to povera a v tehotenstve, nuz popravde aj potom, sa s roznymi este stretnes 😀

livocka21
26. jún 2013

ja budem mat chlapca.... a zuby ma boleli a bolia stale.... uz som dva dala von a s jednym som u zubara kazdy tyzden.... o dasnach nehovoriac 🙂

ivkak22
26. jún 2013

neni to pravda,ja keď som bola tehotná s dcérkou tak som bola u zubárky každý druhý mesiac a keď som bola zo synom tak som nebola ani raz,toršku ma ďasná boleli ale to nič ale pri dcérke mi skoro celý chrup museli meniť 7 kazov sa mi spravilo

andrejka1974
26. jún 2013

mna boleli zuby u vsetkych a mam troch chlapcov a tri dievky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak si vyber 🙂 🙂 🙂 🙂

simonkaa5
26. jún 2013

keď som čakala chlapca nebol žiaden problém, pri dievčatku sa mi pokazili všetky zuby múdrosti. ku zubárovi som chodievala v 9.mesiaci, ale aj starká nám vravela, že ked ma bolia zuby bude to chlapec 🙂))

barcelona94901
26. jún 2013

je to mýtus 😉 😉

lencika
26. jún 2013

ahoj to je podla mna riadna nahoda a vsetky tie reci okolo tehotenstva,

evko1
26. jún 2013

Ešte som o tom nepočula, ale je to tak (((( Prvé máme dievča a bola som iba na preventivku a teraz chlapec a škriabem steny.Bolia na ďasná, okostica....ako keby sa prerezávali mne a nie našej dcére (((

ivana149
26. jún 2013

nam sa narodil chlap jak buk 4600g a 57cm, a bolelo ma všetko, ale zuby ani raz, 😀

danulicek
26. jún 2013

mna boleli zuby a dasna a mam chlapca, ale rozhodne ide o nahodu ako o "predpoved pohlavia" 🙂

kkl82
26. jún 2013

bolest zubov a dasien svedci akurat tak o tom, ze mas divne tehotenske chutky, ktore ti potom podporuju rast bakterii v ustach - to vyriesis lepsou zubnou hygienou. alebo to svedci o tom, ze sa ti odburava zo zubov vela vapnika kvoli tehotenstvu - to vyriesis zvysenim prijmu vapnika v kombinacii s vitaminom d. ale predpovedat pohlavie podla tohoto je cisty blud... kazda povera ma sancu 50/50, preto ti mozno vela zien bude tvrdit, ze je to tak. no vymysliet si takto mozes hocico, stale mas 50%-nu sancu, ze sa to splni. a zaroven velku sancu, ze sa ti tu na koniku vela zien zaprisaha, ze je to pravda 😉.

verus16
26. jún 2013

mne pocas tehotenstva dasna velmi krvacali, boli opuchnute a od zubov sa oddelovali, vysledok je dievcatko