Je normálne, aby mi bruško narástlo za 3 dni?

lussy211
22. sep 2011

Ahojte tehulky a maminky, je normálne aby sa mi bruško zviditeľnilo behom 3och dní?stalo sa to niektorej?PS:nemám pocit že by som mala problém s vetrami 😀

eldzina
22. sep 2011

Ano, ja mam od nedele tiez ten pocit, ze odrazu je ovela vacsie🙂

kokorunecka
22. sep 2011

Ahoj 🙂 To som aj ja postrehla...Resp. môj mužíček 😀
Tiež nemám žiadne problémy, ale bruško trošku viac vykuklo 😀

andreaka11
22. sep 2011

mozno to je oblecenim ;)

feb13
22. sep 2011

No v 19tt je to uz najvyssi cas. 😀
Mne brucho rastlo v takych narazoch, asi kazde 3 tyzdne a potom chvilku nic. 😀

sssimi
22. sep 2011

Je to možne a bohužial pri týchto rapidných rýchlich nárastoch môže riadne popraskať koža. Takže krémovať, krémovať a ešte krémovať 😉

gabinecka_
23. sep 2011

tak mne sa stalo presne to isté. Tiež doteraz skoro nič a zrazu hop a bruško vidieť 🙂

gubcikova
23. sep 2011

od 18-20tt je to normálne aj nárast telesnej hmotnosti.za mesiac aj 3kg.môj muž my tiež vravel,že do 20tt bruško minimálne a teraz jak v 7mes.

elli333
23. sep 2011

mne tiež zhruba v tom týždni tak prudko vybehlo,manžel bol vtedy pár dní na služobke a ked sa vrátil neveril vlastným očiam že či som za tých pár dní prehltla loptu či čo 😀

irriss
23. sep 2011

Nebudou to vetry, to bys musela "vetrat od rana do vecera" 😉

Je to krasny pocit, uvedomit si, ze roste a ze je "moje", ..Pohled na tyto "kazdodenni" kouzelne zmeny a promeny v Tobe same,-budou neustale narustat zaroven s malym...

Hodne stesti a kouzelnych dni...

p.s. tise zavidim... 😉 🙂

opicamartyna
24. sep 2011

ahojte baby ja mam skor opačny problem som v 17 tt a stále nič vidiet dokonca som od začiatku tehotenstva schudla, doktorka povedala že to nevadi že to potom naraz pride.....čo si myslite vy, je na tom niekto podobne?

zzzz128
24. sep 2011

noooo ja som do šiesteho mesiaca nemala absolútne,vôbec bruško...pootm za týždeň huuuup a mám také strie 😒

hedka17
24. sep 2011

Ahoj ako pise vela inych mamiciek moze a najhorsie je to potom s kozou v takejto situacii, drzim palceky aby strie neboli 😉
@opicamartyna kamoska mala v 9 mesiaci take ako ja v 5 takze tak, mozne je uplne vsetko :°)

brumka111
25. sep 2011

opicamartyna : noo ja som tiez v 17 tt, no a asi v 15 tt som trochu schudla a lekar povedal, ze zatial to neprekaza a to ja mam len 50 kg a schudla som na 49 kg :-} na teray som zasa pribrala na 50 kg...takze kludne mozes byt pokojna...

katrinka8
25. sep 2011

Ano, je to normalne, aj mne brusko rastlo akoby tak "narazovo", v urcitych obdobiach akoby nic, potom zrazu viac naraz. Aj ked sa Ti dietatko narodi, bude rast tak isto - existuju obdobia tzv. rastovych spurtov, kedy deticky rastu za kratky cas viac, je to aj viditelnejsie na nich. Niekde je to aj opisane, ze presne v ktorom tyzdni a mesiaci babatko mavaju tieto rastove spurty - vtedy zvyknu aj viac papat. Asi to tak funguje aj vtedy, ked su este v maternici 😉

dianka3
25. sep 2011

Aj mne od 19tt troska vydulo brusko a bolo uz aj nacase

amulienka
26. sep 2011

@lussy211 ahoj, ano stalo sa to aj mne v cca 15tt a teraz v 19tt tiez, tri dni ma natahovalo a brusko je viditelne vacsie 🙂

jitkatatarova
26. sep 2011

Ahoj.Ja som mala kolegynu,ktora az do 7mesiaca absolutne nevyzerala ako tehulka a zrazu jej cez vikend narastlo brusko az tak ze vyzerala ako pred porodom.To sme oci vyvalovali. 🙂 Takze mozne je vsetko. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre