K zubárovi v 33. týždni

pusinka263
5. feb 2017

Ahoj.som v 33.tyzdni ana zacal ma boliet zub.treba mi.zrejmw novu plombu.mate niektora skusenosti so zubarom v tehotenstve?ja mam strach ze ten stres ublizi babatku.a moze sa.vlastne vrtat a plombovat zub v tehotenstve? Dakujem

bosoriak
5. feb 2017

@pusinka263 Samozrejme, ze sa moze ist k zubarovi. Zapal zo zubneho kazu moze sposobit taky zapal, ze budes musiet brat antibiotika. Pokojne si mozes dat aj lokalnu anestezu. A stres skodi, ale ved cim skor si das zub osetrit, tym skor budes bez stresu.
Vela zdaru.

gabona1
5. feb 2017

Ahoj, ja som tiež chodila k zubárovi počas tehotenstva a bolo to v pohode. Vo vyššom štádiu, ako si teraz ty, to naozaj nie je problém. Horší by bol zápal. Treba radšej ísť.

adrika88
5. feb 2017

@pusinka263 jasne,v pohode mozes..mne plomboval zub v 36.tt 🙂

miriam11
5. feb 2017

@pusinka263 mne plomboval zub 8 dni pred porodom. Ziadny problem, skor bude zle, ked k nemu nepojdes.

8ala8
5. feb 2017

pusinka263 ja som v 36 tyzdni a bola som uz 4 krat. Akurat jedna moja skusenost: Naposledy ma hrozne bolel zub hore napravo. Cela prava strana. Vyvrtal mi z neho blombu a dal mi vlozku ta mi neurobila dobre. Tak mi nechal zub otvoreny a poslal ma do nemocnice nech mi ho odstrania. To ale odmietli lebo som vo vysokom stadiu tehotenstva. Mam pockat aj ked v bolestiach do porodu a po porode mi ho vraj daju prec. Cize k zubarovi v pohode chod pokial by nieci bolo nebezpecne tak ti to neurobia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre