Labilná poloha v tehotenstve. Čo to znamená?

burina111
9. máj 2007

ahojte baby,

neviete mi niekto poradiť? bola som dnes na sono no a doktor povedal že všetko je v norme ale do papierov mi napísal labilná poloha, zrejme plodu. neviete čo je to? mám sa obávať? ☹

sue
9. máj 2007

Burina, keby bolo niečo zlé, nechal by ťa v nemocnici... mojka nestresuj sa, aj ke´d je to ťažké... ak máš veľké obavy, zdvihni telefón a zajtra mu zavolaj... radšej sa spýtať blbo ako potom ľutovať...

adkag
10. máj 2007

burina, myslim ze som niekde o tom citala, tusim to znamena, ze babenko sa pohybuje a nie je na stabilnom mieste. v tomto tyzdni to je normalne, ked bude vacsie a nebude mat moc miesta,uz sa moc prehadzovat nebude. ja moje citim tiez kazdu chvilu inde.

lejla77
10. máj 2007

burina111:
preco nezavitas k nam do temy Augustovky 2007 ?

burina111
autor
10. máj 2007

ahojte kočky,
ano, už som si to zistila, je to že babo behá hore dole a nie je to nič čudné. takže dakujem vám za ochotu a podporu a lejla77 isto sa zastavím. tak zatiaľ.

inga76
9. sep 2010

Ahojte, nemali ste niektorá problém s labilnou polohou plodu tesne pred pôrodom? Minulý týždeň (38tt) mi lekár povedal, že malý je priečne a že sa už asi ani neotočí. Včera som bola na kontrole a pri usg povedal, že hlavička je už síce dole, ale poloha je veľmi labilná. A momentálne si myslím, že hlavička už opäť nie je dole, ale niekde naboku. Neviete, čo môže spôsobovať túto nestabilitu? Viem to nejako ovplyvniť? Alebo naozaj do poslednej chvíle nebudem vedieť, ako budem rodiť?

sims1234
25. sep 2015

Dobry den chcem sa opytat ze aka to je poloha cab lebo ja vazne neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre