Mali ste v poslednom mesiaci tehotenstva kŕče v nohách?

dalilali
31. máj 2012

mam posledne 2 tyzdne problem ze sa budim nad ranom na priserne krce v lytkach

katren
31. máj 2012

a ja som mala pri obidvoch a posledny mesiac som spavala v kresle kvoli trpnutiu ruk... 🙄

anjelicek26
31. máj 2012

@dalilali - ak som si nedala magnezium, tak hej..

1ivanka1
31. máj 2012

@dalilali áno, mávam v noci 😒

montinka
31. máj 2012

ja ich mavam uz teraz a to uzivam magnezium 3x denne.

1ivanka1
31. máj 2012

@katren dnes to tuším vyzerá na kľudnejší večer 😀 😀 😀

katren
31. máj 2012

@1ivanka1 😀 😀 😀 😀 😀 mi tu mm funi a chrapka, tak asi ano....uz aj mna chyta spanok 😉

excelent1
31. máj 2012

aj ja som mávala ,ked som si nedala magnézium tak som mala každú noc.od 37 t. by si nemala už brať magnézium.mne na konci aj strašne spuchli nohy.

1ivanka1
31. máj 2012

@katren no aj ja som dnes unavená, bruško ma tlačí a mám nerv zo školy 😒 😒 😒 😒 takže bez nálady 😒 😒 😒

vieruna
31. máj 2012

ja som magnezium brala vela vela a krce som mala hlavne nad ranom take, ze som musela muza budit, aby mi pomohol tahat nohu opacne, lebo som myslela ze mi ju zlomi 😝 Neprijemne fakt

anjelicek26
31. máj 2012

@katren - chrapka, moj tu chrape, ze sa to neda vydrzat, asi dnes spim v druhej spalni 😝

katren
31. máj 2012

@1ivanka1 my sme boli dnes na samozber jahod, mm mi nedovolil zbierat, ze on to spravi....takze preto mi tu tak skoro odfukuje 😀 😀 😀 😀 neboj, skola bude ok 😉

magali
31. máj 2012

@dalilali mavala som, tiez mi odporucil dr magnezium, ja som mala krce este aj na koze ked som isla rodit, sestricka mi drzala nohu vo vzduchu, aby presiel krc, aj sme sa na tom zasmiali 😀 a tiez mi neskutocne trpli ruky, prsty, spavala som v polosede, to trpnutie ruk bolo najhorsie, este po porode sa mi to stavalo asi aj mesiac to trvalo a potom bol klud

sophina
31. máj 2012

Ja mavam teraz kazdy vecer, minulu noc som az plakala, ako som dostala krc do lytka ...a neslo to nijako uvolnit ...
a to beriem denne 2000mg Magnezium ... ale poradila mi kamoska pit pred spanim sumive magnezko ... tak tuto noc to skusim 🙂

katren
31. máj 2012

@anjelicek26 ja by som nemohla....sa budim, ked prestane chrapat, ze co sa deje.....maju totiz dedicnu chorobu, ze zabudaju v spanku dychat....proste sa nadychne a "zabudne" vydychnut, takze ked prestane chrapat, som hore....a som zistila, ze to ma aj Dominika a Michal tiez..... ☹

1ivanka1
31. máj 2012

@katren tak tak netreba sa namáhať, keď si tehu 🙂 🙂 🙂
no bude to makačka, škola + bejby, ale snáď to tam nejako domeliem 😖 😖 😖

katren
31. máj 2012

@sophina ja som tiez plakavala....a mala som sumive magnezko....a skusala vsetko 😒

1ivanka1
31. máj 2012

@sophina fuuuha to berieš inak dobré dávky mg na to že si v 9 mes..
a Lacko sa možno aj narodí na svoje meninky 😀 🙂

katren
31. máj 2012

@1ivanka1 ale jasne, domelies a budes sa potom len vytesovat 😉

anjelicek26
31. máj 2012

@katren - fuha to je blbe, ze to maju aj deti, asi fakt velmi hlboky spanok 😖 Moj drahy chrape len asi pol roka, ja som vo faze zvykania (alebo nervov na to), uz asi 5 rokov zo spanku pokasliava (vsetko lekari vylucili, bol hadam vsade, vraj to nic nie je), teraz kombinacia odkasliavania z hlasnym chrapanim, to je aj na kona vela 😝

1ivanka1
31. máj 2012

@anjelicek26 no to je fakt aj na kona vela 😒 ja neznášam tiež chrápanie

1ivanka1
31. máj 2012

@katren a to chrápe vždy keď spí???

sophina
31. máj 2012

@1ivanka1 No dufam, ze sa narodi na moje narodeniny o tyzden skor ako na svoje meniny ... A vy cakate babatko na moje narodeniny 🙂
a kedze v 30tt mi zastavovali predcasny porod, tak beriem tolko magnezka, aby som to vydrzala este aspon tyzden ...

anjelicek26
31. máj 2012

@1ivanka1 - slubil, ze zas pojde k lekarovi, no som zvedava... ved ho uz prezreli obvodak aj plucny, alergo, nosno-krcny, uz neviem, kam ho mam poslat....ako aspon sa snazi to riesit, ale to mi bohuzial zatial nepomohlo 😖

katren
31. máj 2012

@anjelicek26 hej.....takze monitor dychu stale fici u nas...
je to nejaka dedicna choroba, svokor to ma tiez a jeho sestra bola na vysetreni v spankovom centre a dali jej na to nejaky pristroj, bo "zabudla" dychat az 60x v noci.....spat bude s pristrojom a ten jej bude davat impulzy na to, ze ma dychat.....

katren
31. máj 2012

@1ivanka1 vzdy...ked ostane ticho, som v momente hore.....

anjelicek26
31. máj 2012

@katren - to tiez neznie ako zdravy spanok 😖

katren
31. máj 2012

@anjelicek26 ten moj, ci mm 😀
moj asi tiez nie, ked som pri kazdom suchnuti hore 😀 😀 ale tak neva, hlavne, ze su ostatni OK 😉

1ivanka1
31. máj 2012

@sophina 🙂 🙂 naša dcérka sa možno narodí aj na moje narodeniny (25) ockove meniny (laco) alebo aj švagrove meniny (29)..sestrine narodky asi nestíhame 1.6 a meniny tiež nie 4.6 🙂 🙂
v júni máme čo robiť s oslavami, tak som meno Laura radšej vylúčila 😒 😉
ahaa, tak to potom áno s tym mg..a z týždňa bude možno nakoniec prenášanie ako to býva 🙂

1ivanka1
31. máj 2012

@anjelicek26 moj bratran..straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne chrápe ale straaaaaaaaaaašne.. pochodil všetky vyšetrenia..potom išiel aj na tie prístroje na noc a tam akože nechrápal 🙂 🙂
nezistili mu nič, chrápe stále 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre