Mám málo plodovej vody. Hrozí mi predčasný pôrod?

saska88
25. sep 2013

Chcem sa opýtať som v 31.-32.tt a zajtra musím ísť do nemocnice na hospitalizáciu, kvôli tomu, že mám malo plodovej vody. A doktor mi povedal, že je možné, že porod sa ukončí predčasne. A ja sa chcem opýtať, že či niekto nemá s tým skúsenosti, že ako to je asi myslené. Bábätko mi vyberu Cisarskym rezom, alebo mi vyvolajú pôrod? Aké máte skúsenosti Vy? Ďakujem za skorú odpoveď

mamjka
25. sep 2013

ja som mala málo plodovej vody a placenta mi už maličku prestávala vyživovať.....ležala som 2tt v nemocnici dávali mi injekcie na zrenie pľúc a infúzie......čakali čo najdlhšie...... potom ma na 2 dni pustili domov a vyvolali mi pôrod 36+0tt mala sa narodila po 18 hodinách 3010g a 49cm musela do inkubátora a na vyšetrenia bruška (lebo jej zaostávalo v raste za hlavičkou a nožičkami) ale je krásna a chvala Bohu zdravučká....🙂 držim palce...🙂

jesi25
25. sep 2013

Ahoj ja som rodila predcasne v 34.tyzdni,ale lezala som v nemocnici uz takmer 2 mesiace pred tym,rodila som normalne,ale myslim,ze tebe budu robit cisarsky,ja som mala pichnute aj injekcie na vyvin pluc,takze dcerka dychala po porode sama.Drz sa nech ti to vsetko dobre dopadne

barbara088
25. sep 2013

ahoj ja som mala malo plod,vody od 32tyzdna pri dcerke porod mi bol vyvolany v 39tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre