Môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo?

7lenocka20
19. apr 2015

Ahojte kočky, s priateľom sme sa nedávno pokusili o bábo a zadarilo sa... mešká mi mrcha a mám aj iné príznaky. Podľa všetkého som v 5 t.t. Robila som si 4 testy a všetky mi vyšli pozitívne akurát, že na všetkých bola tá druhá čiarka slabšia. Myslíte, že môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo?? U doktorky som zatiaľ nebola, lebo je na dovolenke vráti sa až 7. mája. Sestrička mi ale povedala, že aj jej to tak vyšlo a má 9 ročného chlapčeka... Ale ja sa bojím, lebo tie 4 testy som si robila s odstupom niekoľých dní. Prosím poraďte...

1234lubka
19. apr 2015

jasne ze zo zaciatku mas slabsiu ciarku. Sama nezistis ci ide o mimomaternicove, jedine ze mas doma ultrazvuk

7lenocka20
autor
19. apr 2015

bohuzial ten doma nemam.. 😀 ja len, ze ci je aj taka moznost ze moze ist o MMT... ☹ ci s tym nema niekto skusenosti.

1234lubka
19. apr 2015

@7lenocka20 to nemas sancu zistit a testy mas vzdy v rannom stadiu take. Vraj ked ta pycha v jednom boku takto mozebyt ale to tiez nic nemusi znamenat. Kamosku steasne pychalo a normalne tehu. Toti povie len gynekolog. Preco hned odzaciatku negativne myslenie??

7lenocka20
autor
19. apr 2015

vieš čo asi preto, že ma zaskočila tá lekárka že je odcestovaná na 3 týždne preč a mne neostáva nič len čakať a popri tom čakaní ma všeličo napadne.. jednoducho potrebujem aby sa vrátila, vyšetrila ma a povedala mi, že všetko je v poriadku.. 🙂 potom budem pokojná a budem si to užívať... ja som proste taká, pokiaľ niečo nemám potrvdené myslím na rôžne varianty. ☹

dorotka202
19. apr 2015

preco mimomaternicove?ja som mala test negativny v stvrtom tyzdni tehotenstva.je to podla toho,ako rychlo stupa ta latka v moci , ci co to je,ked je zena tehotna.vobec si nemyslim ze to je mimomaternicove tehotenstvo.ak mas ciarku viditelnu,hoci je slabsia si proste normalne tehotna.tak drzim palce aby to bolo vsetko ok.

jojake
19. apr 2015

@7lenocka20 A nemozes ist k inej lekarke? K zastupujucej? Aby si sa zbytocne nestrachovala a mala istotu, ze je vsetko ok. 🙂

7lenocka20
autor
19. apr 2015

aj nad tým už som rozmýšlala, že pôjdem k zastupujúcej... nech mám pokoj.. 🙂

1234lubka
19. apr 2015

@7lenocka20 ved chod ku inej, to je toho stresu...

trgypadl
19. apr 2015

@7lenocka20 kolko Ti meska?

7lenocka20
autor
19. apr 2015

asi 11 dni... len pokusali sme sa okolo 29. marca...

trgypadl
19. apr 2015

@7lenocka20 11 dni je este velmi malicko,navstevu u lekara hned nesur...ma svoj vyznam,ked k nemu pijdes neskor....takto na uzv nemusi byt nic este vidiet,ani gestacny vacok,ani akciu ...a zbytocne budes vystresovana este voiac

7lenocka20
autor
19. apr 2015

dakujem velmi pekne za vase rady... 🙂 upokojili ste ma... ja teda este pockam a snad vsetko dobre dopadne.. 🙂

ilie
20. apr 2015

@7lenocka20 však a doktorku nikto nezastupuje?Musí,tak skoč tam

dadulka256
22. apr 2015

porad sa s odborníkom na stránke www.poradnagynekologa.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre