Myslíte, že moja anémia môže ublížiť bábetku?

moya25
25. nov 2012

Ahojte chcem sa poradiť som v 9tt a zistili mi stredne ťažkú anémiu liečim sa, beriem železo. Moja hodnota bola iba 80, za týžden vystúpila na 86 ide to hore ale stašne pomaly. Myslíte že ta moja anémia môže ublížiť bábetku? Dá sa to aj dáko urýchliť aby tie hodnoty išli rýchlejšie hore? dakujem

moya25
autor
27. nov 2012

@simca06022011 ja by som sa aj najedla ale co ked zo všetkého ma naťahuje a ked jem tak to trvá aj pol hodky kým do seba niečo polamíčky naládujem

simca06022011
27. nov 2012

@moya25 no tak uvidis, mozno sa ti polepsi.. vela sa s tym najedz, ja som si pokazila zaludok, supla som si rano ked som vstala tabletku aby som nemusela tahat skatulku do prace a najedla som sa az v robote... a tak som dopadla :P vela vlakniny a hadam sa ti ulavi trosku 🙂))

simca06022011
27. nov 2012

@moya25 no ved mas cas, naladuj a potom si daj tabletku 🙂 ja ta uplne chapem, do 3 mesiaca som schudla 8 kil :P

moya25
autor
27. nov 2012

@simca06022011 ja nikdy takletku nejem na lačno to som sa už poučila ale nejem ako som zvykla jedávať jem málo ale trošku častejšie

lenadka
27. nov 2012

@moya25 držím palce nech je všetko ok, nestresuj...ešte mi nedá, treba dať pozor, máš aj 3 ročného nezbedníka kam dávaš tabletky železa, aby ich nedočiahol a nebodaj nespapal viac, je to veľmi nebezpečné ak sa predávkuje náhodne železom. Ja som keď už mi neboli treba, normálne otvorila krabičku a zvyšné šumivé tabletky spláchla do WC. 😅 aby ich náhodou deti nenašli a nepojedli 😔

lussy23
27. nov 2012

ahoj, držím palčeky.

moya25
autor
27. nov 2012

@lenadka na to si dávam pozor mám ich na chladničke ale našťastie keby sa k ním náhodou dostal tak je naučený že sa musí pýtať či sito môže zobrať a upozornila som ho že tabletky nemože lebo môže zomrieť, možno je to drsné ale nechytá sa ničoho čo sa na tabletky podobá a kričí po mne že niečo našiel a že sa to podobá na kabletku - tabletku. Je to môj šikulko. Aj ráno ma upozornuje mamina ziedla si kabletku pre bábetko? je strašne vnímaví a starostliví.

lenadka
27. nov 2012

@moya25 zlatúšik je 😵 moje milujú tabletky, je to dobré vtedy keď sú choré, ale inak, musím dávať pozor 😕 síce sú poučené, ale keď súdim podľa seba ako decka, len čo ma upozornili, že kde má starká lieky a že ich nemám jesť, lebo môžem umrieť, prvé čo som urobila, že som ich prácne hľadala,našla a ochutnala 😀 mala som cca 4 roky, tak mi nedá spoľahnúť sa, čo ak sú po mne? 😀

moya25
autor
28. nov 2012

@lenadka no tak to potom bacha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre