Na sone 3 mm dutinka, moja lekárka ma straší mimomaternicovým tehotenstvom

zizimimi
22. jan 2020

Ahojte som zúfalá...
Mam nepravidelnú menštruáciu mešká a predvčerom mi vyšli štyri testy pozitívne. Mam ale menštruačné bolesti.
Včera som bola u svojej lekárky ta mi robila sono a nič tam nevidela. Povedalla zze môže ísť o mimomaternicove tehotenstvo. Zobrala mi krv a vo štvrtok budú výsledky.
Nahnala mi strach tak som sa dala ešte Vceraa vyšetriť inému lekárovi a ten na Sone videl dutinu ktorá má 3mm.povedal že on to vie prirovnat k 5tt. Ale zee nevie z akého dôvodu hneď lekarka zastrasila mimomaternicove keď nemám ešte ani Vvydledk z krvi.ze podla hodnoty v krvi sa uvidí co aa ako. Mali. Ste niektorá takýto problém prosím viete poradiť ja som nedockavaa kvôli výsledkom neviem co sa deje. Dakujem

giuli
22. jan 2020

Ahoj...a ten 5tt ti viac menej sedi s MS?Ak ano ,tak netreba stresovat na zaciatku je vsetko pidi male,co jeden dr.vidi ,dryhy so slabsim sonom nemusi...drzim palce

zizimimi
autor
22. jan 2020

@giuli
Jja som mala poslednú ms 22.11.2019 ale mam nepravidelný menzes. Takže ak by to bolo podľa ms to už by bol 9 týždeň povedal.

giuli
22. jan 2020

@zizimimi to je uz velky skok...nevies ani asi kedy bola ovulacia??.
Moze sa jednat o anebryomolu....no ja by som cakala a nedala sa zatial zastrasit....mozno naozaj doslo k otehotneniu ovela neskor...
Tu je naozaj najlepsie vyckavat ,aj ked to je na nervy...drz sa

zizimimi
autor
22. jan 2020

@giuli
Neviem kedy bola ovulácia ale test som si robila 4.1 a bol negatívny a až teraz 20.1 mi ukázal štyri testy dve čiarky.
Tiež si myslím ze to môže byt ešte krátko.
Tak dúfam ze to bude ôk. Len to ccakkanie je nna nič. A stále tta neistota. Keďže mmam ešte bolesti. Uvidíme ako co bude. Ďakujem ti za odpoveď. A povzbudenie.

giuli
22. jan 2020

@zizimimi bolesti su normalne....bud v klude ,ak si test na zaciatku januára mala neg.,tak to by sedelo so sonom ako ritka na serbel....drzim palce,nech to tak bude..

zizimimi
autor
22. jan 2020

@giuli
Ďakujem ❤️

trojnasobnamama
22. jan 2020

Neboj sa nič.Ja som vpred 5rokmi mala rovnakú skúsenosť.Dokonca menzes mi vtedy chodil asi každý 3az každý 4mediac niekedy aj pol roka nebol.Menzes som mala posledný v januári a otehotnela som v marci.Aj mňa doktor nastrasil,rovnako nič nevidel.Poslal má do nemocnice,lebo sa bál mimomaternicové ho.Tam má ukludnilo,že záleží kedy bola ovulácia,nie menzes.Vtedy som bola asi vo 4tt.O týždeň už boli vidno dutinku a o ďalší aj plod.Aj uteba to tak bolo určite.Tie menštruačné bolesti sú normálne ,všetko tam pracuje ,rozťahuje sa atď.Dokonca má pichal aj jeden vaječnik.Drz sa,verím ,že to bude ok.

zizimimi
autor
22. jan 2020

@trojnasobnamama
Ďakujem. U tešila si ma ❤️
Snáď bude všetko ôk.

bobricek1979
22. jan 2020

@zizimimi držím moc prsty nenechaj sa zastrašiť ver sebe a dieťatku niejedy ani lekári nevedia, vzhľadom k tomu, že máš nepravidelnú ms

zizimimi
autor
22. jan 2020

@bobricek1979
Ďakujem ❤️

majamat
22. jan 2020

@zizimimi ak mas nepravidelnu ms, tak kludne mozes mat ovllku aj o par tyzdnov posunutu.

zizimimi
autor
23. jan 2020

@giuli
@trojnasobnamama
Prosím vás dnes mi volala ddoktoorka že krvne testy ukázali pozitívny výsledok a mam 1050 výšku zajtra maam prísť na ultrazvuk že už tam musí niečo byť a zase na odber krvi.

giuli
23. jan 2020

@zizimimi super...drzim palce,daj potom vediet

zizimimi
autor
23. jan 2020

@giuli
Ten ultrazvuk mi robila v utorok a nevidela nič aj krv mi brala v ten istý deň. V zappeti som bola a u iného lekára a on videl dutinku v priemere 3mm. Povedal ze by to prirovnal k piatemu týždňu.
Ona nič nevidela a on videl. Nechápem tomu.

giuli
23. jan 2020

@zizimimi staci,ze mala starsi typ ultrazvuku a uz to nezachyti

zizimimi
autor
23. jan 2020

@giuli
Snáď bude všetko v poriadku. Strašne to čakanie ci jee všetko ôk.

giuli
23. jan 2020

@zizimimi verim....,ale to das...je t9 len do zajtra

zizimimi
autor
23. jan 2020

@giuli
Ďakujem

trojnasobnamama
23. jan 2020

@zizimimi neboj sa zajtra už uvidí.ma asi slabší ultrazvuk.Určite to bude ok🙂

nini1010
23. jan 2020

Asi ma tvoja dokyorka len slabe sono alebo ocny problem.Ak ti druhy doktor povedal ze je tam vacok a aj 3mm plodik tak to ani neries.Problem je u lekarky,nie v tom ci si alebo nie si tehotna.

zizimimi
autor
25. jan 2020

@giuli
@trojnasobnamama
@majamat
@nini1010
Ďakujem vám za povzbudenie.
Včera som bola u lekárky na Sone aa videla plodik v maternici. Zodpovedá 5tt.

trojnasobnamama
25. jan 2020

@zizimimi no vidíš,hovorila som ti.Veľa oddychuj a hlavne žiaden stres,nieje to len fráza.Drzte sa🙂

zizimimi
autor
25. jan 2020

@trojnasobnamama
Ďakujeme

majamat
25. jan 2020

@zizimimi super, to je skvele 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre