Nachladnutie v 10. týždni

tiffany_co
25. feb 2016

Ahojte som v 10tt a rano som sa zobudila so strasnou nadchou mam ju cely den sem tam ma zastekli aj v krku. Davam si med,citron, kloktam a preplachujem dutiny slanou vodou. Prosim moze toto nejako uskodit plodu? Teplotu mam 36.9 cely den.

juhseverzapad
25. feb 2016

@tiffany_co Neboj sa určite nie, ale liekom sa vyhni. 🙂

cammille
25. feb 2016

Neboj sa, ja som v 10tt dokonca mala hnisavu anginu a musela som brat atb...a syncek je v poriadku😊 Neboj, telo si s tym poradi 😊

tana85
25. feb 2016

ak sa to nezhorsi, tak babatku nic nehrozi. teplota je rizikova nad 38, bylinnym cajom sa radsej vyhybaj, so zazvorom tiez opatrne. morska voda do nosa je vyborna volba, tym nic nepokazis. za par dni to prejde, hlavne sa setri a ak sa ti da, bud doma v teple a klude

tiffany_co
autor
25. feb 2016

@tana85
@cammille
@juhseverzapad dakujem liecim sa len vodou s citronom medom a solou a tak naozaj sa liekov bojim len teraz mi ocino kupil stop nadcha sprej tak neviem pisu ze vhodne pre tehotne

juhseverzapad
25. feb 2016

@tiffany_co Sprej by nemal ublížiť, aj keď s vlastnej skúsenosti viem, že po každom sa mi nádcha vráti a je 2x silnejšia. Ja som bez liekov fit za cca 4 dni a keď som kedysi brala poctivo lieky, tak som bola chorá aj 2 týždne.

seahorse27
25. feb 2016

Toto babatku nijako neuskodi, teplotu nemas...ak sa bude blizit k 38st., treba si dat Paralen, inak netreba znizovat. Ja som mala brutal chripku aj s teplotami v 5.tt a presne v 10.tt to iste, co ty a mam zdrave dieta 🙂 Takze bez obav...Na nadchu si kludne daj hocijake kvapky, ja som si davala Olynth novorodenecky alebo Nasivin. Na hrdlo mozes pastilky Septisan alebo kloktat Corsodyl. Mozes aj homeopatika - na nadchu Coryzalia, na hrdlo Homeogene 9.

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiffany_co
autor
26. feb 2016

@seahorse27 bpresne tie Homeopatika homoegene9 mam doma takze ich mozem? a dakujem velmi

seahorse27
26. feb 2016

@tiffany_co Jasne, mozes 🙂 A skore uzdravenie prajem 🙂

tiffany_co
autor
26. feb 2016

@seahorse27 dakujem uz cmulam 🙂 uz je dnees o dost lepsie ako vcera klop klop 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre