Nádcha pred pôrodom

christin33
3. aug 2020

Ahojte baby,ako ste riešili nádchu pred pôrodom...uplne ma bolí v hrdle,hlava stale sa strašne potim a nič mi nezaberá

basska_b
3. aug 2020

Bolesť v hrdle nie je nádcha, či? Radšej choď k všeobecnému lekárovi, či nemáš angínu. Ťažšie sa ti bude rodiť, nebudeš v takej dobrej kondícii, ale porodís... niekedy bábo "čaká", kým mama vyzdravie

gondyo
3. aug 2020

oscillococcinum,homeogene,nos vypláchnuť a oddychovať...

mirkava
3. aug 2020

@christin33 aloevera sprej prvej pomoci do hrdla

miskajulo
3. aug 2020

ja som kratko pred porodom ochorela od prvej dcery, hrdlo, sople trosku teplota do 37,5. akonahle som zacal rodit, asi 3.den choroby, nebolo mi nic. este aj nos uplne odopchaty, krasa. a ked som porodila, rano som mala zapchaty nos zasa, kojila som s ruskom a po 2dnoch uz nic. ono to telo vraj pocka s tym porodom, ked je telo oslabene. kazdopadne sa neboj, ja som tiez same diskusie hladala, ze paneboze prenasam a este som aj ochorela. zvladnes to.

christin33
autor
3. aug 2020

@miskajulo ja tiez uplne zapchaty nos citim sa uplne slaba ale teploty nemam..no strasne sa potim v noci aj 4tricka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre