Nemocnica Šaca verzus Kramáre

maminka2121
31. máj 2018

Prajem pekný den,
Chcela by som sa opýtať,či ste sa už stretli,(radšej nie),či ste nepočuli o nádore v bábetku v 32 týždni tehotenstva.DR.nám nevedel presne povedať čo to môže byť,až ked sa bábo narodí,budú vedieť.V brušku má dieťatko niečo, velkosti 3.5x2,7 cm.DR.povedal ,že už aj 2 dnové babetká operujú.Tomu sa asi nevyhneme.Bábo sa vyvíja pekne,ináč všetko je bez problémov.čo to môže byť,som smutná,ani sa mi o tom nechce velmi písať,len povedal,že je to nádor .Odporučil nemocnicu v šaci,alebo na Kramároch.

zuzik307
31. máj 2018

@maminka2121 Šacu asi ťažko...ak v KE, tak Nová nemocnica má neonatologickú kliniku + detskú chirurgiu...kto robil ultrazvuk?

pininka
31. máj 2018

Presne tak, zo sace by dietatko hned previezli a teba ked tak az neskor. Rozhodne bud nova nemocnica, alebo ta blava, ale podla mna by vas tam aj tak prelozili, ja by som isla rovno tam.

januska20
31. máj 2018

Pozerám,že ste z Košíc, určite nová nemocnica. Ja som bola hospitalizovaná na neonatológii so synom a so mnou bola jedna mamička ,ktorej sa dieťa narodilo v termíne,ale malo na hlavičke nejakú veľkú "hrču", ktorú mu operačne odstránili asi dva dni po narodení. Po nejakých 7 dňoch boli prepustení domov.

babi81
31. máj 2018

@maminka2121 na mam smusenost s kramarmi s neonatologickym oddelenim a nemozem povedat nic zle, velmi prijemne sestricky a tiez doktory.nasa mala lezala na jiske tyzden, predcasne narodena.nemuseli ju operovat, ale oddelenie je myslim to iste.drzim palce

terezka1947
31. máj 2018

Saca je pre porod ok,ale akonahle ma dieta maly problemik,hned posielaju do KE

maminka2121
autor
31. máj 2018

dakujem vám velmi,velmi pekne,boli sme už 3 krát v Martine,asi ste už počuli že tam posielajú ked je nejaký problém

meluela
31. máj 2018

@maminka2121 skuste aj prahu alebo ine zahranicie, niektore veci sa uz daju operovat este pocas tehotenstva a u nas to este nevedia (nemusi to byt vas pripad to som pocula pri inej diagnoze), skuste pozret diagnose.me ci tam neni nejaky odbornik ktory by poradil vhodny postup. kramare vela veci zvladaju a vela ich prace je na urovni, na niektore diagnozy je vsak lepsie ist von

maminka2121
autor
31. máj 2018

@zuzik307 ,v Martine dr.Grochal.

zuzik307
31. máj 2018

@maminka2121 on je super odbornik...treba sa s jeho nalezom obratit na jednotlive pracoviska, ci vobec maju skusenosti s danym typom operacie...zacni v DFN KE, uvidis, mozno sami odporucia ine pracovisko/dalsi postup...drzim palce🍀

maminka2121
autor
31. máj 2018

@zuzik307 dakujem,je to ťažké,ale si mi poradila,určite takto bude najlepšie,dobrú nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre