Nervozita počas tehu

petus998
16. sep 2021

Aojte zienky cakam 3 tie dietatko mam 7 a 5 rocnych chlapcov som dost casto unavena hlavne k veceru malo spim a rano vstavam doslova z nervami co robit ako sa upokojit su dost zivy cele dni zvladam oka ale rano po prebudeni proste na kazdeho ziapem nieviem ci su to hormony alebo nejaka depka ide na mna uz to trva 3 tyzdne kazde rano ked mam vstavat do skoly a skolky ...

simcika
16. sep 2021

@petus998 nemôže ta niekto ráno vymeniť? Asi si unavená len … máš toho dost

annamaria4
17. sep 2021

povedala by som, ze to kludne moze suvisiet s tym tehotenstvom. vsak to musis aj sama uz poznat, ze pocas neho su kadejake nalady a stavy. ked sa nieco taketo vyskytne, ci uz u mna alebo u malej, tak si zakazdym hovorim, ze je to len obdobie a prejde to.

petus998
autor
17. sep 2021

@annamaria4
@annamaria4 vsak jasne ale ani pri jednomsom to nemala preto som myslela a asizvycerpania ja si nedam pokoj z pracou aj ked som tehotna to je moja chyba

annamaria4
1. okt 2021

@petus998 s tym budes musiet asi nieco ale spravit. to netreba hovorit, ze by si mala mat klud a neprepinat sily.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre