Nespavosť v 30. týždni

nikasekese
29. máj 2022

Ahojte. Zrejme nehľadám radu, skôr len spoločnosť niekoho, kto tiež nemoze spávať. Som v 30.tt a už nejakých tých 10 týždňov nespím. Už neviem čo robiť v noci, knihy, seriály, filmy, nič má nebavi. Najradšej si s niekym píšem, ale minuli sa ľudia, všetci spia 😁🙈

modryzrebec
29. máj 2022

Na to rada ani neni. Už roky tým trpím a neviem čo s tým. Radia kadejaké vitamíny ale nezaberá. Proste niekto je typ sova, že má prehodený režim. Iní ľudia na nočnej smene sa trápia a ja plný energie. Ale zase cez deň, hneď ako príde ráno, mňa vtedy láme na spánok. Celý messenger spí, a keď oni fungujú tak ja spím.

nikasekese
autor
29. máj 2022

@modryzrebec môžem ti napísať na messenger?

modryzrebec
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikasekese
autor
29. máj 2022

@modryzrebec písala som ti správu na koniku 🙂

modryzrebec
29. máj 2022

Jasné. Takto verejne ani by sa nemali písať súkromné údaje ako nick na messengri. Preto som aj vymazal ten príspevok. Veď v súkromnej správe to pošli pod jakým si tam ak tam chceš písať ne to rýchlejšie a máš kontrakt minimálne do 12.6. každú noc na dopisovanie si 😉

A keďže sme vo verejnej téme tak naspäť k veci. Trpel niekto v dospelosti nespavosťou? Pomohlo vám niečo? A ty nika cez deň spíš potom či ako?

modryzrebec
30. máj 2022

Anketa: komu pomohol melatonín?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre