• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nevolnosť počas tehotenstva. Poradíte niečo?

5. decembra 2015 
no to je neprijemne,bianca.
30. apr 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezaz, ja nie, to ta pani co som u nej ja kupovala ked som mala problemy z moc. cestami a bola som tehu. Dala mi kvapky a odvtedy mam pokoj!!!A to som mala problemy cely rok v kuse ATB a potom so m otehotnela a nebolo mi vsetko jedno brat vtedy lieky, tak som skusila bylinky a super!
Dnes som videla babatko, tvoja mamina vavi ze tam nic nevidi ze nech sa kuknem...tak som prisla a vsak aha je otocene chrbatikom tu ma hlavicku, tu brusko a tu nozicky :grinning:
30. apr 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikulik nastastie sa mi to velmi ukludnilo a nemusela by som to brat vobec
30. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super...ze sa to ukludnilo :slight_smile: len nech to tak pekne ostene...Bianca a klby ta nebolia?
30. apr 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vik ani nie
30. apr 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky existuje vůbec něco,co dokáže pomoci a nebo aspon utlumit nevolnosti ,které jsou přes celý den.Jsem teprve zhruba tak 5tt a někdy mám pocit že to už nevydrřžím,při prvním těhotenství mi nevolnosti začaly až 8tt,ale nebyly přes celý den a dalo se to vydržet.Nyní však nepomáhá nic.
5. máj 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojko, oni nevolnosti v I: trimestru jsou normální, hlavně když není časté zvracení. Mně pomáhalo častěji jíst a malinko, jedla jsem asi po 2 hodinách, někdy častěji. Nesmíš mít hlad. pak pomáhá hodně odpočívat, ležet anebo spát :slight_smile:
5. máj 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikulka -děkuju za brzkou odpověd.No s tím jídlem jsem na štíru.Za celý den sním tak krajíček chleba,2 lžíce polívky a 1 až 2 sklenky fanty.Když si chci sníst něco večer hned zvracim.Za těch 6 dní jsem zhubla 3 kila,hlad teda nemám,ale jsem unavená,mám tříleté dítě o které se musim postarat a jelikož je přítel v práci,tak na odpočinek neni čas.No doufám,že ty nevolnosti se za chvíli stáhnou jen na ráno a budu moci zas normálně fungovat.
Každopádně děkuji za odpověď. :slight_smile:
5. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojka naj ves su Hašlerky.mne pomaha iba to
5. máj 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca-ty jsem taky zkoušela,pač jsem si to tady někde přečetla.Takže to jsi byla ty komu pomohly...Vidim to tak,že budu muset prostě zkoušet a zkoušet.Jste moc hodné holky :slight_smile:
5. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojka, nechcem ta strasit, u kazdej je to individualne, ale ja som teraz v 15 tt a do 14 tt mi bolo zle v kuse cely den.Teraz je to uz troska lepsie,uz aspon mozem normalne fungovat, teda normalne ako normalne...verim,ze to bude uz len a len lepsie a konecne si aj ja zacnem vychutnavat to tehotenstvo:slight_smile:
5. máj 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojka ja som na gynde videla neaky prospekt o neakom pripravku v tehu proti nevolnostiacha zvracaniu.Skoda ze som ho nevzala :frowning2:
5. máj 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik16-PropánaJána to mi ani neříkej,že mimísek zlobí už takhle v bříšku.No hlavně že ti je už o něco líp.Připravuju se tedy na nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahe kinderka ja som v 18 tt a konecne to prestava :angry:
5. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca-to nevadí.Já jdu na gyndu až 20.5 na potvrzení těhotenství,tak to kdyžtak řeknu doktorce a uvidim co se mnou udělá.Teda jestli něco udělá.Fakt je ,že jsem dost hubená a ty ubívající kila nejsou teda nic moc :slight_smile:
5. máj 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojka z toho si nic nerob, u mna to tiez zacalo asi v5-6tt a este stale pretrvava
fantu by som moc nepila, nerobi sa ti z nej kyselina? skus jest hlavne hrianky {z hriankovaca, nie na masti} len s maslom, take suche veci, aj suchare od racio su dost dobre, su aj celozrnne, takze mas tam aj vlakninu a kup si aj tie homeopatika cocculine {neviem, ako sa to spravne pise}, tie mozes cmulat dve kazdu hodinu, kym neprejde nevolnost.. v najhorsich stadiach si davam torecanove cipky, hlavne ked k vracaniu mam aj migrenu a idem umriet
ma pitie mne osobne pomaha vincentka {to je luhacovicka mineralka}, pije sa len po duskoch, nie kazdemu chuti
tak se držte děvčat ono to přejde já za celé těhotenství ani jednou nezvracela
Bezaz-no to je hrůza,že to přetrvává až tak dlouho.Mě ta fanta jediná vydrží v žaludku a že jsem toho už vyzkoušela.Ale vincentku doma mám,tak můžu zkusit.A ty homeopatika zkusim taky.Dík
Při prvním těhotenství mi bylo špatně od 8tt až do 21tt,ale ty nevolnosti nebyly celý den-jen po ránu,tak ted si to teda mimčo umělo vybrat
5. máj 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nensy no jo holt niekto je vyvoleny, niekto si to odtrpi :sweat_smile:
dvojka no mna tiez kazdy utesoval, ze po prvom trimestri to bude lepsie, teraz mi sice nie je zle kazdy den {to neratam napinanie na vracanie}, ale raz tyzdenne si to "vyzeriem" aj s migrenou a som dva dni v posteli, jediny pohyb co zvladam, je dobehnut na wc.. este ze som na PN
inak som koli tomu uz bola aj hospitalizovana a na infuzkach.. ale co by sme koli tym nasim pokladom nevydrzali, ze :dizzy_face:
a na ranne nevolnosti mi zabera najest sa vecer pred spanim, nie vela, len aby som nesla spat s prazdnym zaludkom
5. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezaz - ty jo tak máš krutý ještě migrény do toho.To si vůbec nedovedu představit jak to musí člověka unavovat.Dobře že jsi na PN.Musíme jen doufat,že to bude jen lepší a lepší :sweat_smile:
Nensy-ty jo,to je závist :slight_smile:
5. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, mne sa po vsetkom grga a je mi tazko :unamused: uz neviem, co mam jest a tiez mi maloco chuti :confounded:
5. máj 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojka no jo, este k tomu sa musim ucit na statnice :sweat_smile:
maso je ti tazko aj po suchom rozku? to hadam nie :wink: pripadne vyskusaj mineralky podporujuce travenie, ako ta vincentka alebo cigelka... staci ti vypit pol deci, maximalne deci
5. máj 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maso, ja som mala nevolnosti takmer do konca 5. mesiaca.... bola som kvôli tomu v nemocke na infúzkach, aj tie som dokonca vyvracala.... :grinning:
5. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne byvalo nonstop strasne zle, aj v noci do konca 4. mesiaca - to som nevladala fakt nic, iba som nevladne lezala v posteli. Odvtedy vraciam iba zo 2x za den, ale stale citim zaludok - ako by to malo uz-uz ist von :rolling_eyes: Jem velmi casto, ked je prazdny zaludok, je to este horsie. Vyskusala som od homeopatik cez capiky vsetko, o com som sa dozvedela, ze zabera, no nepomohlo. Je tu niekto, komu bolo pri prvom tehu strasne zle a pri dalsom - ako tak normalne? Radi by sme mali viac deticiek, ale neviem, ci by som toto este raz zvladla - hlavne, ked budem mat uz male neposedne pri mne. Ja viem, je to individualne, no skor citam, ze pri druhom este horsie :frowning2:
7. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buffinko- u mě je to naopak.Při prvním těhotenství mi bylo zle a říkala jsem si,že horší to už ani být nemůže a ono ejhle,teď jsem těhotná podruhé a je to mnohokrát horší než při prvnim mimi :unamused:
7. máj 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buff som na tom podobne, sice o mesiac sme menej tehu, ale ja vraciam v kuse.. tiez by ma zaujimalo, ci sa to pri druhom zlepsi, lebo neviem, neviem, ci toto zvladnem este raz
dvojka jake povzbudenie :pensive:
7. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezaz-no to teda..Jsem ráda že prvním těhotenství to bylo lepší,pač být mi tak jak mi je ted ,tak naše dcera je nejspíš jedináček
7. máj 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojka - to si ma teda nepotesila :confounded: a len sa potvrdil nazor, ze pri druhom je to horsie. tak ak by takto malo vyzerat aj moje dalsie tehotenstvo, nejdem do toho. a ze tehotenstvo je najkrajsie obdobie v zivote zeny... mne teda stacilo. a to sa modlim, aby neprisli ziadne ine komplikacie a mali sme zdravucke babo.
7. máj 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nemusí to být pokaždé že druhé těhu je horší, mojí mamce bylo blbě jen u prvního :grinning:

no mě je teď taky hůř než když jsem byla těhu se synem, dokonce mi hrozilii kapačkami :frowning2: , protože jsem asi ke všemu chytla nějakou virózu a neudržela jsem v sobě ani vodu , torecan mi vůbec nepomohl :angry:
tak má přítel hlídačenku a já se tu válím a snažím se zavodňovat aby mimi nestádalo :wink: :slight_smile:

ale nebojte nakonec to přejde jen doufám že brzy :slight_smile:
7. máj 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,
mne byvalo tiez dost nevolno pocas tehotenstva ... vlastne az do konca - sice som posledne 2 mesiace uz nezvracala, ale byvalo mi zle, ked som bola hladna, tak som casto jedla ... no dost mi pomahalo, ked som zula hoci len zuvacku ... vyskusajte. A mozem Vam povedat, ze po porode som sa v tomto smere citila strasne fajn - odrazu som si uvedomila, ze uz mi nie je nevolno, nepali ma zaha ... no proste super :slight_smile:
7. máj 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok