Nevoľnosti v 7. týždni

9. nov 2023

ahojte,

je OK mat nevolnosti iba vecer aj to nie vzdy? iba obcas?
Nevolnosti alebo skôr nechutenstvo mi zacalo hned v 6tt, vecer to bolo dost zle takmer nic som nedokazala zjest, a rano ako keby mi den predtym vecer nic nebolo...avsak posledne 2-3 dni vecer uz je to miernejsie. Dost sa toho obavam myslite ze to je ok?
Nemaju sa nahodou nevolnosti stupnovat?
uz som po dvoch MA a preto ten strach, tie co ste to prezili ma urcite chapete.

anjelicek26
9. nov 2023

Symptomy kolisu, verim, ze ste v poriadku.

autor
9. nov 2023

@anjelicek26 ja tiez...este som ani nebola na prvom sone...caka ma to az teraz v pondelok...uz tyzden nemozem spavat tak sa toho sona bojim

k47
9. nov 2023

Mne sa napríklad symptómy zmiernili preto, lebo som sa úspešnejšie vyhýbala spúšťačom 🤷‍♀️. Ak ťa to stresuje, nevieš ísť na vyšetrenie skôr?

andrejka1974
9. nov 2023

Nemusí ti byt vôbec zle ja keď som čakala chalanov nebolo mi vôbec nič ani v práci mi nechceli veriť pokiaľ nevideli tehotenskú knižku a pri babách mi bolo tak zle štyri mesiace že som mohla zjesť len chlieb so salámou

damia22
11. nov 2023

Ja som tak isto na tom a aktualne asi 5dni respektíve každý druhý deň mam nechutenstvo tak od 11:00-20:00 ale keď sa najém je fajn ale mam pocit že tu všetko ovraciam ale nič sa našťastie zatiaľ nedeje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre