• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nižšie položená placenta. Máte s tým skúsenosti?

17. júla 2013 
,,,ahojte mamulky tehulky,dneska som bola na sono aj na poradni a lekarka mi povedala,ze mam nizsie polozenu placentu,ak sa mi to neupravy,tak budem musiet rodit cisarskym,,,nemate niktora s takym dacim skusenost?
4. sep 2006 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anetta presne to povedali aj mne v 20tt a v 26tt som bola na dalsom UZV a placenta uz bola ulozena na prednej stene a vsetko bolo ok takze len klud a ono sa to upravi samo..
o tyzden uz mozno sama uvidis ze sa ti akoby dvihlo brusko - a to je znak ze aj placenta je uz vyssie..
tak drzim palce
4. sep 2006 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky uz ste ok lebo kamoska ma to iste v 20tt, kata
4. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak ja som bola minulý týžden na kontrole a lekár mi oznámil to isté? Viete mi poradiť či sa to napraví?
21. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj mili, aj mne to isté povedal doktor na sone..takže to bude asi cisársky.tiež nemám k tomu konkrétne info.
21. dec 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj avuska dakujem za odpoved, ale vidím ty si už 32 a ja len v polke tak neviem či sa mám znepokojovať a či sa to dá do poriadku alebo ako to je?
21. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili, aj ja to mam zatial tak. Ale vraj sa to este moze upravit, to mi povedala dokina....tak musime len cakat.
22. dec 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mili ja som bola minuleho tyzdna tiez na UZV a mi povedala doki ze mam dole polozenu placentu a podotkla ze teraz nas to nemusi zaujimat lebo este nejdeme rodit,tak dufam ze sa obrati a nebudem musiet rodit cisarskym
22. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ďakujem babule za odpoved, lentilka , mne povedal doky tiež že sa to ešte napraví aby som sa nebála
ale ja nemám dobré skusenosti tak zato sa bojím :wink: azda to bude v poriadku a sa to napraví :wink:
22. dec 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som pri prvom mala placentu dole až do 30 tt/prekrývala čistočne vchod/, potom sa pomaly posunula vyššie, rodila som normálne...
22. dec 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som v 21 tt a mam nizsie polozenu placentu.lekarka mi na 3D ultrazvuku vravela,ze by sa to malo vydvihnut hore.ide uz o moje 4 tehotenstvo a zatial nemam skusenosti s nizsie polozenou placentou.poradite mi??? :frowning2:
17. júl 2013 o 15:18  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok