Ocino má rakovinu hrubého čreva

tomco00000
25. sep 2017

Dobry chcem len vykricat celemu svetu ake je tonespravodlive preco prave moj ocino ma rakovinu hrubeho creva je na tom fakt zle nepomohla mu ani chemoterapia uz nevieme ako dalej dneska ho zase brala sanitka boze nedalo samu dychat je to priliz tazke a ten pocit ze som uplne bezmocny je hrozny a zistily mu rakovinu pred 4mesiacmi tak preco je uz na tom tak zle boze precoooooo...

lucla
25. sep 2017

@zalka dakujem

dominika6
25. sep 2017

@lucla vieš mne zas odišiel otec nečakane v priebehu 5h.kedy sme boli u nich na návšteve ešte sme sa bavili,smiali..a do 5h. už nebol..
tak čo je horšie..☹ nikto nevie..

janickacrazy
25. sep 2017

@tomco00000 Neskúšali ste doplnkovú liečbu šťavami z čerstvej zeleniny? Moj švagor mal rakovinu hrubého čreva, 4.štádium, tiež bol na chemoterapii a kadečom, ale potom doma ho moja mama liečila šťavami z červenej repy a mrkvy a inej zeleniny veľké množstvá to boli, okrem toho skoro nič nejedol a pomohlo to. Vyliečil sa a to mu lekári veľké šance nedávali, operovali ho 2krát, sestru pripravovali na najhoršie. Netvrdím, že je úplne super zdravý, ale žije už 10 rokov odvtedy.

terezka1947
25. sep 2017

@janickacrazy vids,ja poznam trosku iny zaver liecenia stavami...a nebolo to 4.stadium,skratka...rakovina je svina a treba robit maximum,ale vyliecenie nie je v nasich rukach....iba liecenie,hm

janickacrazy
25. sep 2017

@terezka1947 No ved som písala, že ako doplnková liečba, netvrdím, že ho to vyliečilo, ale treba skúsiť všetko, ublížiť to nemože, ale pomocť áno. Poznám 2 také prípady, kde to pomohlo, no samozrejme každý prípad je iný.

something
27. sep 2017

@radka279 po 50tke v ramci prevencie je kolonoskopia a inak je test na okultne krvacanie...tusim po 40tke

luna11
27. sep 2017

Dovera preplaca test na okultne krvacanie v akomkolvek veku vramci preventivky, ak sa v rodine vyskytla rakovina konecnika alebo hrubeho creva - viem, moja mama ju mala. Takisto ziadne problemy, ale isla na preventivku v 40tke, poistovna sice kolonoskopiu nepreplaca v tom veku, ale ona si ju aj tak ziadala - nalez rakovina v 1.stadiu. Operacne vyriesenie, bez akejkolvek nutnosti dalsej terapie. Preventivky su maximalne dolezite. V kazdom pripade ma mrzi, co sa deje otcovi autora prispevku. Posielam pozitivnu energiu.

tomco00000
autor
27. sep 2017

Zial moj ocino uz tu nieje... Ja som to citil preto som hladal nejaku utehu prave tu... Dakujem vam. Z mojho zraneneho srdca za vsetku oporu je to tazke teraz newiem co ho viac znicilo ci to ozarovanie alebo choroba este rano som mu vravel ze to zvladne.to bol neopisatalelny pocit zufalstva uz viem ze sa ma lepsie lebo tak ako sa trapil.som chlap ale toto neprajem ani mojmu najvacsiemu nepriatelovi verim ze ste ,mile osobky ktore maju srdce na mieste

janickacrazy
27. sep 2017

@tomco00000 To mi je veľmi ľúto, úprimnú sústrasť. 😢😢😢

bobricek1979
27. sep 2017

@tomco00000 úprimnú sústrasť 😢

katka253111
28. sep 2017

@tomco00000 uprimnu sustrast 😢😢😢

lucla
28. sep 2017

@tomco00000 prajem uprimnu sustrast ☹ drz sa bude to tazke 😢😢

zalka
28. sep 2017

@tomco00000 úprimnú sústrasť...

meca
12. jún 2020

@lucla kolko prezil?

pomozemti
19. mar 2023

@tomco00000 pomôžem vám.

micusa2222
23. mar 2024

@lucla to som ešte v živote nepočula, žeby človeka zabíjala chemoterapia a a neviem, aká liečba, že rakovina zabíja, to je mi jasné...

lucla
27. mar 2024

@micusa2222 ano zabija! Nastuduj si to!!!

micusa2222
27. mar 2024

@lucla aha..len nerozumiem, prečo potom onkologických pacientov liečia hlavne chemoterapiou, že ešte niečo lepšie sa nevynašlo...

lucla
27. mar 2024

@micusa2222 lebo biznis?

terezka1947
27. mar 2024

@lucla aaaale no.

lucla
28. mar 2024

@terezka1947 prva chemoterapia mozno zaberie ale viac urcite nie lebo zabija aj tie zdrave bunky, zomreli mi na rakovinu 3 ludia a ver ze toho mam nastudovaneho viac nez dost, ale je to kazdeho volba. Pokial mas v rodine niekoho kto ma rakovinu nech podstupi chemo a potom sa pozeraj jak ho to nici, jak zvracia, je mu zle, vypadaju mu vlasy je unaveny… ked ho to prejde tak dostane dalsiu davku a potom na konci sa dozvies ze chemo nezabrala!

terezka1947
28. mar 2024

@lucla tiež viem o čom hovorím.

lucla
28. mar 2024

@terezka1947 tak pokial vam chemo vyliecila cloveka je to len dobre mne nevyliecila prisla som o vsetkych blizkych

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre