Operácie v tehotenstve

ssandyy
13. dec 2019

Ahojte zienky mile.
Chcem sa opýtať či sa nájde mamka ktorá si prešla počas tehotenstva operáciami. Mala som zhnite slepé črevo doslova šlo o život.
Prvá operácia bola bez anestezy dali mi len injekciu do chrbtice aby som nemala bolesti. Ale bohužiaľ po operácii som mala veľké nerprestavajuce bolesti. Následne na druhý deň ma operovali znovu, kde ma už uspali pod celkovou narkozou. 2 týždne som bola hospitalizovaná na infuziach a a antb proti zápalu ktorý som mala v tele. Bola som pozorovana aj gynekologmi. Zatiaľ je všetko ok. Len ma zaujíma ci niektorá z vás si prešla niečím podobným a porodila zdrave dieta. Nespinila som, plod rastie. Ďakujem za odpovede 🙂

mims
13. dec 2019

@ssandyy áno ja, v 12 tt, odstránený splepak, cysty, vajecnik. Tiež to bolo veľmi zle. Mám dievčatko, zdravé.

ssandyy
autor
13. dec 2019

@mims jej super ďakujem za odpoveď a gratulujem k zdravému dietatku. A boli ste pod celkovou narkozou a brali ste nejaké lieky? Ja som podstúpila operáciu v 5tyzdni. Teraz som 9 🙂

nikusiak9
13. dec 2019

narkoza nie je skodliva.

ssandyy
autor
13. dec 2019

@nikusiak9 tak mne lekári hovorili že je to dosť rizikové, pretože je to len prvý trimester a po druhé celková narkoza. Preto sa pýtam. Potom nasledovala liečba

kajkag
13. dec 2019

V 13 tyzdni operacia, zistili endometriozu, vzali vajecnik...v 22 tyzdni som potratila😣😣

ssandyy
autor
13. dec 2019

@kajkag tak to mi je ľúto... hrozne že po 9 týždňoch prišiel potrat to si už človek možno aj myslí že prekonal to najhoršie a dieťa bude v poriadku :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre