Pád zo schodov v 19. týždni

helena220
2. apr 2013

Ahojte, potrebujem poradit,ci mam alebo nemam navstivit lekara, pretoze, spadla som zo schodov pred pol hodinou a dost poriadne. Mam dooskieranu ruku, flak nad oblickou a na stehne a na konci som si udrela o posledny schod hlavu. Padala som po 11tich schodoch, ako na smykalke, po hornej strane chrbta a schytalo to aj stehno. V oblasti panvy a bruska som sa ale vobec neudrela. Lenze citim slabsie krce, naozaj velmi slabe. A neviem ci mam ist aj tak k lekarovi, pre istotu, alebo nie, kym nemam nejake problemy vacsie??? naozaj dakujem za radu

katecameron
2. apr 2013

no ja by som aspon zavolala bala by som sa

henikav
2. apr 2013

@helena220 no ak si sa poriadne doudierala, urcite by som radsej sla, hlavne ak mas krce

stanka810
2. apr 2013

Ja by som sa isla skontrolovat...istota je istota!!! Nemala by som pokoja

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka11
2. apr 2013

urcite ano

etel1
2. apr 2013

Ja by som v každom prípade išla, si v polovici tehotenstva. Pre svoj pokoj duše, aby si si raz nemohla vyčítať. Budeš to mať zdokumentované v zázname, spravia sono.Takže sa obleč a choď.Ja mám baby dve, jedna má 19 r., druhá 6,5 r. ale nad týmto by som ani chvíľu nerozmýšľala.Aj keď možno lekár bude pozerať čudne, ale naozaj choď.

cerez
2. apr 2013

Keby som ja spadla tehotná zo schodov, moja prvá cesta by smerovala na pohotovosť. Zaujímalo by ma iba to, či je dieťatko v poriadku. Takže moja rada znie "lekár".

jesi25
2. apr 2013

urcite ano,chod ani by som nevahala

mata1001
2. apr 2013

tiez si myslim ze by si mala ist...🙂

buffinko
2. apr 2013

@helenka22, určite choď, bez odkladu...

renca55
2. apr 2013

áno, aj podla mna by si mala ist

tinka9000
2. apr 2013

choď, radšej 3x zbytočne ako raz neísť a niečo zanedbať.

ivetkabab
2. apr 2013

@helena220 utekaj hned a nevahaj.prezila som si nieco podobne....

katren
2. apr 2013

@helena220 keby spadnem tehotna takto ako ty, tak nesadam za pocitac, ale do auta.....
kocky, niekedy vas nechapem.....akoze potrebujete povolenie z konika na to, aby ste isli k lekarovi????

elena213
2. apr 2013

ja by som urcite isla ... drzime palce

helena220
autor
2. apr 2013

dakujem, bola som na pohotovosti, vybavili ma rychlo.Zijem v anglicku.prisla som tam,do ambulancie a povedala som im o pade a o bolestiach, ukazala som im skrabance a lekarka, turecka lekarka na to: a to pre toto sem chodite? to je pohotovost!ved nekrvacate. chodte domov, dajte si paracetamol a pospite si. pridite az keby ste krvacali. " tak som si vyziadala ineho lekara. a ten to iste.paracetamol a spat. vysetrenie dietata a vobec sono nie je nutne. ak chcem sono nasilu, mam sa objednat 3 dni vopred a pripravit si 60 libier.
Nastastie, uz idem 13. aprila na slovensko, tak verim ze budeme obaja v poriadku:( vdaka za podporu

zuzka444
2. apr 2013

@helena220 kks ochota ako svina :/... nechapem za co beru platy.neboj hadam budete v poriatku pokial si si neudrela brusko a panvu tak by malo.byt babo.v poriatku..ono ma okolo seba vela vodicky takze ono ani podla mna nevedelo ze padas 🙂..nebojkaj...vybuvaj sa bude ti fajn uvidis 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre