Pichanie na ľavej strane bruška v 8. týždni

sabinka147
13. sep 2021

Caute baby som v 8tt a mam pichanie na lavej strane bruska je to normalne ? Alebo mam ist u svojho dokt.

vahcaac
13. sep 2021

@sabinka147 mala som to a bolo to v poriadku 🙂 už si bola na potvrdenie tehotenstva ? Vylúčili mimomaternicove?

sabinka147
autor
13. sep 2021

@vahcaac ano bola som babetko je v poriadku a vsetko je tam kde ma bit

malinoismum
13. sep 2021

@sabinka147 tak čo sa ďalej stresujs na fóre keď si už navštívila doktora…. Toto nepochopím.

sabinka147
autor
13. sep 2021

@malinoismum a ty si preco taka drza .. vsak je to moje prve tehotenstvo .. nato je tu forum aby sme tu pisalo.. Tak laskavo tu nepis

vahcaac
13. sep 2021

@sabinka147 tak potom super, neboj sa, aj ja som mala také pichanie 🙂 je to úplne normálne

sabinka147
autor
13. sep 2021

@vahcaac ale ja tam mam aj cystu.. mislys ze to pichanie moze byt aj s cysti ?

malinoismum
13. sep 2021

@sabinka147 ja som drzá?🙂 aha … ok🙂
Na to je to fórum aby sme pisali - takze PÍSAŤ MOZEM! 🙂
A drzá som nebola… ako prepáč ale spýtala si sa doktora dal ti odpoved, máš pocit že na fóre sú múdrejší doktori? Asi hej….

malinoismum
13. sep 2021

@sabinka147 inak ak mám byt drzá
“mislys” to ani nekomentujem
- mimo “cisty”

vahcaac
13. sep 2021

@sabinka147 podľa mňa áno, ja som mala to pichanie na vaječníku, kde mi bola operovaná cysta.

sabinka147
autor
13. sep 2021

@malinoismum tak potom na co si na koniku ked mas doktora .. ked si taka mudra nemas co hladat na koniku

malinoismum
13. sep 2021

@sabinka147 ??? 🙆🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Prosím ta asi nemám kapacitu aby som pochopila čo si práve napísala 😂🙏🏽

sabinka147
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabinka147
autor
13. sep 2021

@malinoismum maj saa 😘

malinoismum
13. sep 2021

@sabinka147 Aj ty.

adkajanova
15. sep 2021

@malinoismum nejde tu o múdrosť ale poznám mnoho žien ktoré šli ku ginekologovi na obed... Povedal im že dá im injekciu proti posilneniu
A do večera potratili alebo mali v brušku mŕtvy plot.... A stalo sa to v Košiciach už viacero ženám... Čiže je normálne keď sa tá baba spýta preto je tu tento modrý koník aby si ženy radili skúsené ženy dávajú radi nám tým neskúseným mamičkám v tehotenstve.... Moje prvé tehotenstvo prebiehalo bez problémov...... Ale toto tehotenstvo ktoré mám teraz už nie je také úžasné...... Čiže aj keď navštívim toho ginekologa nevidím problém sa tu pýtať skúsených mamičiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre