Placenta na prednej stene maternice

lenocka_lm279
29. aug 2014

Dievčence chcem sa opýtať mali ste niekto placentu na PS na pravej hrane a rodili ste normalne ? nemali ste nejaké komkplikácie? a druhá vec co by som potrebovala poradit je ze kazde rano ked vstanem tak mam na nohach novu modrinu a pritom sa nikde neudrem ani nc..... bola som s tym aj u dokyho a bral mi krv ci nemam zlu zrazanlivost ale zevraj je vsetko ok.... neviete mi poradit nieco co by mi pomohlo??? dakujem vam

kiwi82
29. aug 2014

ahoj, ja som mala pri prvej dcérke placentu vpredu. rozdiel bol len v tom, že som slabšie cítila pohyby, lebo ich tlmila brušná stena. rodila som prirodzene. A modriny, tak to neviem.......ale ked máš zrážanlivosť dobrú tak sa nemáš čo báť. tuším ascorutin je dobrý proti modrinám ale neviem, či sa môže v tehu. ak ti to neprekáža tak už vydrž už tomáš tiež len za pár 🙂 potom sa dáme dokopy 🙂

lenocka_lm279
autor
29. aug 2014

@kiwi82 ako ja citim pohyby malej dost casto len to som chcela vediet ci neboli nejake komplikacie ked je takto ta placenta. ako mne tie modriny nevadia len ide o to ze to dost boli aj ked som sa nikde neudrela asi preto ze su take velke..... dufam ze ked sa malinka narodi tak sa to strati....

ushka
29. aug 2014

Mala by si sa poradit s porodnikom. Placenta v predu nie je problém ak nejde o vcestnu placentu. Ja som mala počas celeho tehu placentu velmi nizko a v 36 tt som zacala krvacat z okrajov placenty a hrozila akutna sekcia. Stravila som par dni v nemocnici. Nakoniec sme to potiahli az tyzden po termine ale z rovnakych komplikacii to skoncilo sekciou.

lenocka_lm279
autor
29. aug 2014

@ushka no mne doki povedal ze zatial je vsetko ok a ze mozem normalne rodit ale ze ak zacnem krvacat mam ist do nemocnice lebo sa moze placenta oddelovat .bojim sa hlavne aby bola mala oki a nic sa jej kvoli tomu nestalo

sisinger
26. feb 2017

Kocky aj ja mam.placentu v predu. A.chcela som sa opytat ci ste jiektora bola na 3d/4d utz a.ci ste videli drobceka... Chceme ist s muzom ale ked je vpredunplacrnta tak neviem ci to ma vyznam. Dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre