Postupné odtekanie plodovej vody

20. jún 2022

Ako ste zistili keď vám odtekala postupne plodová voda ?

fial22
20. jún 2022

To by aj mňa zaujímalo

cimage
20. jún 2022

Asi zalezi kedy, mne v den porodu. Tiekla pomaly a musela som menit kazdu chvilu vlozky. Nebolo to ako vo filme, ze bum a litre vody na podlahu.

sonka_miro
20. jún 2022

Mne v prvom tehotenstve v den porodu postupne odtekala a sestricka mi este predtym poradila ze pokial to nebudem.vediet zadrzat,zastavit tak je to plodova voda 🙂

em4life
20. jún 2022

Mne sa to stalo, ked som si sadla a zrazu mokro. Postavila som sa, znova si sadla a znova uslo trochu. Tak som isla na zachod, dala vlozku a volala do porodnice. Povedali, ze hned treba ist, aby skontrolovali situaciu, lebo ze to sa moze zmenit z minuty na minutu a kedze som bola druhorodicka, porod sa moze rozbehnut raz-dva, tak aby som to stihla 🙂

xenyja
20. jún 2022

O 6 ráno som sa zobudila na také puknutie, prasknutie, vedela som, že mi praskla voda, počkala som pár sekúnd a už som cítila aj mokro.

henrieta2022
21. jún 2022

Mne odtekala po kvapkach😓krcok 0,5cm a na 1 prst otvorena, hospitalizovali ma a raz som mala trosku mokre nohavice co si vsimla baba co lezala so mnou na izbe, odvtedy som nosila vlozku a ked bola mokra tak kvapkali roztok. Na 10ty den mi museli spravit akutny cisarsky pre nedostatok plodovej vody, bola som 30+6 a doteraz neviemkedy mi vsetka ta voda odtiekla😳

marrria1
22. jún 2022

Neviem v ktorom si týždni, ale mne takto postupne začala odtekat voda v 23tt..

michell333
21. máj 2023

@henrieta2022 dobrý deň,porod v tom tyzdni,čo sa týka bábätka všetko ok?

henrieta2022
21. máj 2023

@michell333 dobry den, nastastie mi podali celu davku kortikoidov, dcerka hned plakala 🙏 Prve tri dni mala podporu dychania, nastastie nevznikli ziadne komplikacie a v inkubatore bola len kvoli termoregulacii tepla. V nemocnici bola mesiac a dva dni. Teraz ma 17 mesiacov a nikto by na nu nepovedal, ze sa narodila predcasne. Dobehla donosene deticky, ale najma je zdrava 🙏

michell333
22. máj 2023

@henrieta2022 super,chvalabohu

pietrula
18. okt 2023

@marrria1 Nepodarilo sa odtekanie zastaviť? A ako to dopadlo?

marrria1
19. okt 2023

@pietrula bohužiaľ nepodarilo 🙁..voda stále odtekala, dcérka sa narodila v 25tt...bolo to ťažké obdobie,ale všetko zvládla dnes už má 3,5 roka a je zdravá a úžasná ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre