Pozitívny screening v 16. týždni

kaja5321
10. máj 2021

Ahojte prosím poraďte mi, mám 21 rokov som v 16tt včera mi Dr volala že mam pozitívny screening o dva dni idem na genetické vyšetrenie a na ešte jeden screening a ptm sa mám rozhodnúť o amniocentoze. MS-AFP 3.09MoM, uE3 0.99MoM, Total HCG 1.54Mom, PAPP-A 0,33Mom. Mali ste niekto podobne hodnoty ako ste dopadli? Ešte zašlem foto co napísali

laura1607
14. máj 2021

@kaja5321 myslím na vás verím že to bude v poriadku 🙏

kaja5321
autor
18. máj 2021

@tinka_ll ahoj tak po týždni krvné testy zase ukázali ešte väčšie riziko 1:2, že to môže byť kvôli tej zrazenine alebo mi niečo hovorila s placentou a s krvou niako sa mi všetko zrútilo už ani neviem rozmýšľať neodporucili mi nič len počkať do 20tt a čo povie Grochal na morfologickom ale že veľký raztep ako brušnej dutiny alebo chrbtice to nieje lebo nič také ten doktor co mi robil vyšetrenie v 16tt nevidel toto čakanie asi sa zbláznim

tinka_ll
18. máj 2021

@kaja5321 ahoj, keď nič nevideli na sone, tak skús nestresovat, s najväčšou pravdepodobnosťou čakáš zdravé bábätko 😊

kaja5321
autor
19. máj 2021

@tinka_ll ach keby si mala pravdu stále nato myslím a nechápem prečo práve ja, len to bolo obyčajne sono v nemocnici ale včera akoby náhoda mi volali od Grochala že sa uvoľnil termín tak sa teším a uvidím čo povie on hneď zajtra napíšem ešte sem

kaja5321
autor
20. máj 2021

@tinka_ll tak mala si pravdu všetko je v poriadku čakáme zdravé dievčatko raztep hneď vylúčil chrbatik mame ukážkový ako z knižky bruško v poriadku srdiečko super hlavička tiež mala je len hanblivá a nechcela sa poriadne ukázať tak som sa prechádzala po schodoch

tinka_ll
21. máj 2021

@kaja5321 Teším sa veľmi s tebou a gratulujem k dievčatku!! 😍 🙏 Tak ti prajem aby už bolo všetko len v poriadku a aby si si mohla užívať tehotenstvo ❤

kaja5321
autor
21. máj 2021

@tinka_ll ďakujem veľmi aj za to akou oporou a zároveň si verila že bude všetko v poriadku 🙏❤️

tinka_ll
21. máj 2021
bobricek1979
22. máj 2021

@kaja5321 teším sa, s tebou krásny nezabudnuteľný pôrod ti želám, držte sa aj s malinkou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre