Pozitivny Trizomy test, pozitivny triple test, aj sono

adaluna
19. feb 2019

Ahojte, bohuzial mam pozitivny Trizomy test na T21 v 95%. Triple test (ci ako sa vola ten skrining) mam 1:4 (mam 38r) a NT 4,4. Som v 13+2, ale podla sona, velkosti plodu uz 14tt. Mavala som nepravidelnu menstruaciu. Zajtra mam ist na odber plodovej vody AMC. Strasne sa bojim. Uz mam nervy na dranc. Je tu niekto, kto mal nieco podobne a AMC bola negativna? Strasne sa bojim, velmi som chcela to babo ☹

makrona
23. aug 2019

Taha sa to uz od prveho ultrazvuku ked mi povedali ze NT je 2,2...to cakanie na vsetky tie vysetrenia ma zabija

uzanka16
23. aug 2019

@makrona ja napíšem skúsenosť mojej mami,Triple test zlý,pred 16 r.nevieme o Tom že by bol nejaký trizomy test ale išla na amnio a tam jej potvrdili že sestra má velikánsky rastep chrbtice a ešte volaku chorobu a poslali na potrat v 21.tt. no nešla lebo citila pohyby,nechala si ju a dievčatko sa narodilo zdravé,mám teraz už 16 ročnú pubertiacku sestru.drzim palce teda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre