Problémy s kazmi v 28. týždni

ejka87
2. jan 2021

Ahojte. Idem si pre radu. Som v 28tt. Odkedy som tehotná, urobilo sa mi toľko kazov, ze skoro na každom zube mám kaz, az nechápem, keďže sa starám o zuby dobre, pravidelne chodím k zubárovi a teraz ešte častejšie. No stále mi najde nové a nové kazy. Uz si neviem rady, keby mi má všetko opraviť naraz, tak tam musím chodiť každý deň a o zubnom kameni ani nevravím, ten sa mi robí stále. Vyčistí ho a mam ho znovu. Som uz zúfalá
Mate niekto skusenost? Nemoze. To zle vplývať na babatko?

danik1505
2. jan 2021

@ejka87 je to v poriadku, v tehotenstve bežná vec

ilianalu
2. jan 2021

Je prirodzene, ze zuby sa v tehotenstve kazia viac, preto mas narok na dve preventivne prehliaky . Opravit si ich mozes dat bez problemov, ovela horsie je pre babatko, ak mas v ustach kazy

pribinak
2. jan 2021

Kúp si sonicku kefku, tak je na zubný kameň uplne super.

nela6
2. jan 2021

ja som brala tabletovy vapnik , lebo odvapnovanie je v tehotenstve aj pri dojceni

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejka87
autor
2. jan 2021

@pribinak mám ju práveže, medzizubne k tomu a nic nepomáha

lemra
2. jan 2021

Skús po umyti zubov dát na ne kokosovy olej.Mne to pomáhalo a to môj zubár sa bál aké budem mať problémy a nič nebolo.

ivka21
2. jan 2021

Mne sa tiež strašne skazili počas tehotenstva a dojčenia a to som sa o ne starala 😔 skúsim aj ja ten kokosový olej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre