Problémy s trávením v 13 týždni

dena567
26. dec 2012

Ahojte...prosim vas najde sa tu niekdo kto mal problemy s travenim ???som v 13 tyzdni tehotenstva a mam dost velke problemy s nafukovanim a travenim...dakujem

giowana17
26. dec 2012

ahoj, pri prvom tehu som mala tiež často tento problém, pomohla mi každé ráno aktivia jogurt, môžeš skúsiť aj pšeničné otruby do jogurtu, mne to pomohlo...síce prvé účinky sa dostavili asi po cca týždni ale potom to bolo OK. Drž sa !

dena567
autor
26. dec 2012

dakujem ti lebo u mna to uz trva dlhsiu dobu...je aj po sviatkoch a teraz som sa tak tazko stravovala.ja len ze ci to nemoze uskodit babatku vies???a este raz dik

babatko0405
23. jan 2013

ahojte kocky, som v 12tt, zacala som mat problemy s travenim, zapchy nemam, stolicu mam denne a v celku fajn, kazde rano jem acidko so psyliom, robievala som to aj pred tehotenstvom, dobra vec.. avsak posledne dni je mi vzdy podvecer tazko. akokeby sa nemozem vygrgat, alebo tak, zaha ma nepali, ale neviem, ci to nie je nabeh na nu.. (nikdy som nezazila, no necitim palenie, ale skor ako take uviaznutie) lezie mi to na nervy, bo rada by som sa najedla, ale akonahle tak urobim, tak sa mi pritazi.. dokonca som vcera bola nutena vypit liter koly v priebehu 2h bo sa mi po nej ulavilo, avsak len docasne ☹ (tolko koly bezne nevypijem ani za rok 😖 ) neviete mi prosiiiiim poradit nejaky pripravok, co by tehu mohli a pomohlo to co mozno najskor? vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre