Mali ste niektorá vysoké riziko Trisomie 13?

bbeatka123
11. júl 2019

Ahojte mamicky, idem si po vas zufala po radu, skusenosti. Mali ste niektora vysoke riziko T13? Nam vyslo 1:80, vsetky ostatne vysledky su ok. Co s tym? Moze to byt falosne pozitivne? Idem na geneticke vysetrenie o 5 dni ale mna to neistota asi zozerie. Prosim, ak mate dobru ci zlu skusenost, podelte sa.

bbeatka123
autor
18. júl 2019

Dakujem vam baby, sice sa vobec nepozname, boli ste mi obrovskou oporou a to si velmi vazim. Je skvele, ze este existuju ludia / zeny, ktore si dopraju navzajom, hoc mozno niekedy aj napriek tomu, ze koniec ich pribehu nebol stastny. DAKUJEM ❤👏

Bude to chlapcek a samozrejme stale sa velmi bojim aby neboli ziadne nasledky amnio a kludna uz asi nebudem do konca porodu, ale je to obrovska ulava ale aj uvedomenie si, ze nic nie je samozrejme, ani zdrave babo zdravych rodicov.

bbeatka123
autor
18. júl 2019

@gabika279 Gabi a ty si bola na amnio, ci si nemusela, ze predtym si vobec ziadne tazkosti ani vysledny zle nemala?

ceklis
18. júl 2019

@bbeatka123 to sa vola pokora a je super ak ju človek nájde a váži si obycajne veci, ktoré ini berú ako samozrejmosť. Neboj, užívaj si a hlavne sa veľa usmievaj, maly to cíti a keď bude šťastná mama, bude aj synček. Držte sa ❤️

elementissa
18. júl 2019

@bbeatka123 no vidíš, ja som ti hovorila, že nemusíš robiť stres 🤗🤗🤗 že 1:80 je stále nízka šanca 🙂 gratulujem a želám ti, aby si prežila pokojný zvyšok tehotenstva 😊😊😇

gloria31
18. júl 2019

@bbeatka123 gratulujem k prvým výsledkom. Bud v kľude teraz hlavne oddychuj a bud pokojná. Viem ako sa cítiš. Všetko bude dobre a v poriadku. Buďte si s manželom oporou a bude to fajn. Gratulujem ku chlapcovi.

maca2017
18. júl 2019

@bbeatka123 Teším sa s vami 😊😊 Príjemné tehuľkovanie...

princka2
18. júl 2019

@bbeatka123 jeeej to je super, tak uz sa mozes ukludnit a uzivaj si rastuce brusko. Vela stastia 😊🌷

biela_sova
18. júl 2019

@bbeatka123 Teeim sa spolu s Tebou a velmi ocenujem Tvoju poslednu vetu, ze nic nie je samozrejme, ani zdrave babo. Tato veta Ta bude sprevadzat po cely zivot, ked budes nevyspata, ustarostena, ked tretikrat po sebe vyleje na biely kobercek ribezlovy dzus, ked v puberte sa pozabudne a pride domov o tri hod neskor. Stale si my mamy povieme, ze vdaka Bohu, ze je zdravy/a.

nata18
18. júl 2019

@bbeatka123 gratulujem 🌹🙂

gabika279
18. júl 2019

@bbeatka123 bola som ..2 dni po amnio mi malicky spadol dole do bruska a zacal sa porod

gabika279
18. júl 2019

@zabka1987 vyvratili dawna,edwardsona a trisomoniu ... po porode sa prislo na strasne vela chyb ...

miadi
18. júl 2019

@bbeatka123 blahoželam verila som ze to bude ok 1:80 nie je az taka zla hodnota škoda toho vsetkeho stresu Ale hlavne ze to dobre dopadlo 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre