Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

medvedik21
autor
23. nov 2006

Ahojte dievčatá ktoré ste dona na PN. 🙂
Samozrejme aj tie ktoré táto téma zaujíma.
Rizikové tehotenstvo je trošku iné.Žena je doma...nuda...Ja som na ňom 1vý deň a neviem čo zo sebu!
Takisto je to záťaž na organizmus.A aký!!!Mať k stálej dispozícii špajzu..to je záťaž!!!Odolať!
Zo samej stiesnenosti sa začínate učiť postup 3 poschodovej torty,len aby ste mali pocit že ste predsa len niečo užitočné spravili!
Tak pekný odpočinok pre spolužívately dlhodobého volna. 😎
Ale inak po takom zhone aký som ja mala posledné 3 mesiace som ešte natešená že už teras budem môcť konečne odpočívať. 😀

froschka
23. nov 2006

ahojky no sme rovnaky tt xi xi ale ja niesom rizikova...hmm snad sa nam tu podari ti skratit chvile nekonecnej nudy.Ja som inak tiez vlastne stale doma lebo priatel nechcel aby som robila.Mala som manualnu pracu-opatrovanie starsich ludi no a tak sme sa dohodli ze to robit nebudem
Objednala som si set na robenie gelovych nechtov a tak aspon niecomu sa venujem xi aj ked profik niesom ale to chce cas...

medvedik21
autor
23. nov 2006

To máš dobré!
Môj chlap by nedbal keby som makala do zdochnutia! 😠
A máš aj volný "výbeh" to ja musím len ležkať a vzduch len tak pri okne!
Chýba mi to že nemôžem mať voný pohyb!
A vieš čo je smiešne že neviem či sa vôbec budem môcť v januári vydať! 🙂
Keď už teda som na domáci úvezok.

medvedik21
autor
23. nov 2006

A ty máš už aj foto babatka!To ja som ho ešte nevidela!Naposledy bol ešte malý nebolo ho vidieť.A tom bola už v 9tt.Len srdiečko som videla!
Také dve malé pulzujúce bodky.. 😲

tweety22
23. nov 2006

babule ja som tiez na rizikovom, najprv som bola len mesiac a teraz som doma od zaciatku piateho mesiaca, ale ja sa nejako extra nenudim, tym, ze nemusim nastastie cely den lezat tak kazdy den nieco nove navarim, idem sa trochu prejst, citam, ucim sa, som zakvacena na nete a tesim sa na drobceka 😎 nebojte sa, rychlo vam to ubehne

froschka
23. nov 2006

nuoooo ale tvoje slovka nevestia ze by ste sa drahym nejak velmi k sebe mali ci sa mylim???no ani ja som este neni vydata a zrovna dnes sme sa bavili o svadbe ze nebude ok vydavat sa s velkym balonom ze zo svadby mat nic nebudem...no ja som mu na to povedala ok vezme sa na urade jeho rodicia a moji rodicia jedna vecera a je to a o rok urobime pekne v kostole...nejak bol ticho ale potom som mu povedala ak sa nechce zenit pred porodom tak sa nemusi uz vobec lebo ja o nemanzelske deti nestojim takze potom sa len smejkal ze ma len natahoval lebo ma rad ked sa zlostim xi xi takze nieco bude snad....

lienka79
23. nov 2006

Caute babenky....tak zatial este k vam nepatrim,momentalne som PN (nachladnuta)..ale asi sa k vam od decembra pridam.na rizikove..Preco ste na rizikovych??

froschka
23. nov 2006

no super tweety inak sme tu nejaka mlada skupinka 21,22 a ja 22 xi xi

jo inak aj sa ucim a to spanielcinu tak raz do tyzdna si zajazdim aftickom pobudnem medzi new ludmi a robim nieco uzitocne...

lienka79
23. nov 2006

Tak ja vam asi zvysujem vekovy priemer..27 mam 😀

froschka
23. nov 2006

ahojky lienka

medvedik no ked budes mat najblizsie termin tak si vypytaj fotecku 🙂

froschka
23. nov 2006

lienka to nic tu sa neposudzujeme podla veku xi su tu uzasne babenky aj po 35-ke xi xi

lienka79
23. nov 2006

ja viem..to bol len zartik 😵

froschka
23. nov 2006

lienka asi som oslepla ale prave citam ze si v 75tt 😕 xi to je jak mozneeeeeeeeeeee

lienka79
23. nov 2006

No uz som zmenila ten profil..lebo mi tam napisalo hovadinu..75tt..ako veryba 😀

froschka
23. nov 2006

aha uz je to zase spat xixi na 22tt

lienka79
23. nov 2006

Naprava uz spravena🙂

froschka
23. nov 2006

ahaaaaa takze som predsa este neprisla o zrak xi xi 😀

lienka79
23. nov 2006

Si este tu?skusila som napisat internu spravu..kezde tu nie je chat

froschka
23. nov 2006

a medvedik nam niekam usiel halooooooooooo ☹

lolith
23. nov 2006

Ahojte tehulky, ja som na rizikovom od 7.tt a momentalne som v 23.tt.Najprv som sa musela doslova premahat, aby som stale nepobehovala, ale uz som navyknuta na kludovy rezim a venujem sa tomu, na co som nemala cas - citam knizky,kreslim, prechadzam sa a vymyslam, ako bude vyzerat detska izbicka a dokonca mam uz pokupene aj zakladne oblecenie pre babenko 🙂.

froschka
23. nov 2006

jojooooj lolith ja som si povedala ze oblecko nakupim od polovicky tehu xi cize tiez okolo 20tt.uz sa na to neviem dockat,objednavala by som z kazdeho katalogu jak diva xi xiiiiii

lolith
23. nov 2006

froschka, ja som tiez tazko odolavala 😵 .Ked tie vecicky su take milucke.Ked som sa konecne do nakupovania pustila prinasalo mi to nesmiernu radost a teraz si chodim vecicky pravidelne pozerat 🙂.

kasis
23. nov 2006

Ahojte, aj ja som od 20 tt na rizikovom, bola som tyzden v nemocnici s bolestami a podozrenim na predcasny porod, mam predpisany kludovy rezim, ale nemusim lezat, tak ani ja sa nenudim, navarim, nakupujem pre male ( cez net 😀 ), manzel sa iba cuduje, co nam chodi tolko balikov a momentalne sa venujem malovaniu na sko - vianocny darcek pre obe maminy, zatial len skusobne, ale neskor by som to chcela preniest aj na fotoramiky. A pomalicky si upratujem a samozrejem aj oddychujem 🙂

froschka
23. nov 2006

lolith ja som tiez dostavala od zac tehu veci a tiez su odlozene v skrini tak aby som ich ani nevidela lebo mi priniesli smolu...
teraz som dala zakaz celej rodine a znamim cokolvek kupovat kym nebudem v polovici tehu.
no asi nie zbytocne sa vravi ze to prinasa smolu hmmmm ale nie je to tak v kazdom pripade asi co sa ma stat sa stane...

froschka
23. nov 2006

kasis ahojky o super da sa robit vselico aby sme zahnali nudu.
mne sa zlomil zase jeden nechet takze mi potrva ako amaterke urobit si novy aj hodinu xi xi 🙂 a o zabavu je postarene

mihalicka
24. nov 2006

Ahoj mamulienky... Som diabeticka a teda som na rizikovom:( A celu noc ma hrozne bolelo brucho, tak ideme s muzickom dnes na gyn. Tak sa bojim...Sice ja viem, ze v mojom pripade musim byt realistka ale chcem, chcem,chcem aby bolo vsetko ok 😵 Drzte mi palce. Su tie moje bolesti normalne? Je to ako pri menzes:( Drzme sa!!!

dorotka
24. nov 2006

mihalicka zvacsuje sa ti maternica tak je to normalne ale pre klud tam chod ale takto bolievalo to kazdu zavisi ake bolesti si mala pri ms ja som ich mala podstatne silnejsie ako tie ked som bola tehotna

mihalicka
24. nov 2006

Diki Dorotka, uz s manzelikom ranajkujeme a citame si to tu.Pomaly pojdeme. Potom napisem, co mi povedal lekar. Muzicek na Tvoje slova povedal: "no vidis a Ty sa uz bojis" typicky chlap nie? 😉

andreafa
24. nov 2006

Ahojte, aj ja sa pridavam. Ja som od zaciatku krvacala, mala som hematomy v maternici, ktore snad uz zmizli. Mne je dobre doma, ani si neviem predstavit, ze by som v tych stavoch, ake som mala chodila do prace. Celkom rychlo to inak ubieha. Tak Vam vsetkym drzim paste, nech su babatka v poriadku a nech ten cas nam vsetkym rychlo utecie...

katka6
24. nov 2006

ahojte, aj ja som rizikovka..už dosť dlho,
nevedela som si predstaviť čo budem doma robiť a poviem vám mne to ubieha rýchlejšie ako v práci! Len keby ých peniažkov bolo, ale hlavne nech sme všetci aj naše deťúrence zdravé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre