Ružový výtok v 9. týždni

kajka1512
4. feb 2021

Ahojte. Sme na začiatku 9tt a min.tyzden som bola v práci a všimla som si hnedý vytok tak som sa hneď zľakla že čo sa deje tak sme išli na pohotovosť (prvý krát ) a vtedy mi Dr povedal že všetko ok a mám ležať pre istotu a nebyť v robote a odpočívať tak som ho počúvla všetko Sa ustálilo. ( návšteva pohotovosti bola v stredu min.tyzden)
Lenže bola som objednaná na tento týždeň na utorok k Dr normálne prvý krát na kontorlu či je všetko v poriadku
Dr povedal že úplne v poriadku že aj bábätko je tak ako má k prisluchajucemu týždňu a žiadne krvácanie vnútri nevidí.
Lenže zase som prišla domov a na intímnej vložke som mala ružový vytok
Takze som zistila , že mne vlastne robí zle chôdza baby prosím stretala sa s tým niektorá ? Že čo to prečo môže byt ?
Ps: ako sme prišli tak len ležím a už žiadny ružový vytok nemám
Ďakujem

vikybotka
4. feb 2021

@kajka1512 ja som po sone v 10tt krvácala cely deň môj dr povedal že je to v poriadku ak to bude pretrvať do večera mám ísť na pohotovosť tam má večer skontrolovali a všetko bolo ok 🙂

kajka1512
autor
4. feb 2021

PS: zabudla som dopísať ja som v nedeľu bola na Testovaní, čiže stala som , chodila som a tiež som prišla domov a mala som krv asi vo veľkosti mojej dlane ale potom už nič, preto to prikladám k chôdzi

viikkki
4. feb 2021

@kajka1512 ja som to mala a bol to začínajúci potrat samozrejme to u teba nemusi znamenať potrat tiež 🙏kúp si ascorutin

lorianne98
4. feb 2021

Ja som mala nieco podobne , len ja som mala jasnocervenu krv az tmavu, samozrejme ze sme hned utekali na pohotovost a bol to hroziaci potrat, avsak babatku nic nebolo srdiecko krasne bilo , nastastie ma nechali v nemocnici kde som brala lieky na zastavenie krvacania, pichali mi aj injekcie , a mala som nariadeny prisny kludovy rezim , tak isto po prepusteni som este dlhsi cas uzivala lieky na udrziavanie a kludovy rezim, cize netreba to podcenit , treba iba lezat a sledovat si stav

tamkabotos
27. júl 2021

@kajka1512 na mám to isté od 7tt,svetlo ružový výtok .kvoli tomu som musela odísť aj z práce.Moj dr povedal, že je to ok,že mám ale veľa oddychovať a nepremahať sa .Nechápem prečo sa to deje,pri prvej dcérke som to nemala vôbec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre