Skracuje sa vám kŕčok?

dianka3
7. sep 2011

Ahojte maminy,chcela by som sa vas opytat ci sa vam skracuje krcok a ci ste uz tiez otvorene? predchadzajuce tehu som uz v 33 tt dostala kontrakcie a bola uz otvorena na 3,5 a teraz sa bojim ze sa to zopakuje ☹ mate niektora s tym skusenosti? mne sa este nepodarilo donosit dieta ani do 38tt oba som porodila zaciatkom 36tt

nelicefo
29. sep 2011

@lucy1990
@anjelicek26 Kočky moja známa je psychologička,síce detská,ale mohla by som našej spisovateľke Dianke vybaviť zľavu na posedenie 😅 😀 😀 😀

lenka2012
29. sep 2011

ja viem,ze je to mimo temy,ale co som si tu precitala,tak mi ostal rozum stat a hlava mi to neberie,to je s tou dianka3 pravda.Ona je fakt na hlavu a pise sem take bludy???

anjelicek26
29. sep 2011

@lenka2012 - no neviem, ci je na hlavu alebo sa len nenormalne nudi, ale to, co sem pise, je len vykonstruovany pribeh. Ono je to dost nefer voci maminam, co sem prijdu zo skutocnym pribehom a potom im nikto neveri... Dianka nie je zdaleka prva...takych tu bolo... jeden pribeh dramatickejsi ako druhy... ale na kazdu sa raz prijde 😝

traktor
29. sep 2011

@nelicefo no neviem, ci by po posedeni s nou, tvoja priatelka nemusela vyhladat tiez pomoc..normalne ze ..desperado 2 😅 😀

bodzlomu
29. sep 2011

baby, ak je pravda, ze si takto vymysla a robi "vrasky" inym maminam, ktore sa snazia pomoct, tak na to je lahka "pomoc" - administratorky si s nou poradia 😀

traktor
29. sep 2011

@bodzlomu dianka si navymyslala kopu veci...ale deti ma skutocne..myslim, ze sa uz poucila..a ze uz bude pisat, len to co je pravda..kazdy ma pravo na druhu sancu..

bodzlomu
29. sep 2011

@traktor - jasne, ja sa nehadam 🙂 Vsak ja by som ju administratorkam nenahlasila, kedze ja nemam ZIADNE dokazy! 😉

nelicefo
29. sep 2011

@traktor 😀 Tak som sa s chuti zasmiala,ale samozrejme toto je na vážnu nôtu. 😉 Keďže som sa dočítala to čo som sa dočítala. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre