Skrátený krčok v 33. týždni

inustek
5. okt 2015

Ahojte. Som v 33 týždni a môj gynekolog mi povedal na poradni, že som otvorená na jeden prst a poslal ma do nemocnice. Dnes som tu už 5. deň a nemám žiadne ťažkosti nič ma nebolí, cítim aj pohyby bábätka a ani mi netvrdne bruško. Bola som na ultrazvuku kde mi merali krčok maternice ktorý je dlhý 22mm a doktorka mi povedala že je trochu skrátený ale že na ten týždeň v ktorom som je to v norme. Prosím vás máte niekto a niečím podobným skúsenosť ? Chcem ísť domov ale budem si musieť podpísať reverz. Ďakujem za vaše odpovede.

sandey
5. okt 2015

Nemám s tým skúsenosti ale radšej posluchni lekárov, teraz máš riskantné obdobie čo sa týka pľúc bábätka tak,radšej vydrž v nemocnici keď ti to odporucia

pribinak
5. okt 2015

pokial ti nenasadili ziadnu liecbu, tak naco si v nemocnici. lezat mozes aj doma

inustek
autor
5. okt 2015

Nasadili mi magneziove infuzky a nejaké tabletky do pošvy. Po dnešnom vyšetrení som sa dozvedela že som otvorená na jeden prst. Každopádne infuzky som už vybrala a dali mi tabletky teraz magne B6 a tie do pošvy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre