Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 29. týždni a prvýkrát mi prišlo zle

ivetka32
16. dec 2013

ahojte som v 29 tt a dnes mi prislo zle este mi vobec nebolo od kedy som tehu.ale dnes rano a v podt
state je vecer a stale mi je cudne.taky pocit na odpadnutie.nemam vobec problemy vsetky vysledky okik.zajtr idem k doktorovi ale asik povie ze je to normal.ale ja sama viem ze ked daco je n edobre tak mam taky pocit o ake vysetrenie by som mohla poziadat v tom 29 tt.?

trish31
17. dec 2013

@ivetka32 tak urcite mu povedz ze ti nie je dobre ale ved si precitaj ake problemy tu maju zeny,zvracaju,odpadavaju pomaly kazdy den.Mne tiez nebyvalo zle a tiez okolo 30.tt mi prislo tak zle z nicoho nic ze sme uz chceli volat zachranku.Potom to preslo a veru obcas este na mna rozne stavy presli.Pi vela vody a oddychuj.Drzim palce

ivetka32
autor
17. dec 2013

dakujem ano citam vela toho viem je tu tych tem vela podobnych ale prvy krat mi tak prislo nedobre a nevedela som co zo sebou co inac mi slo inokedy dobre.ale dakujem za radu uz sa tam dnes tesim k tomu lekarovi:DD

rebellefleur
17. dec 2013

ahoj, ja ked som bola tehu, od začiatku bez priznakov - žiadne chute, žiadne zvracania, proste nič. Potom som bola po 20 tyzdni na 3D ultrazvuku /presny tyzden si uz nepamatam/ a od poobedia až do večera pokým som nešla spať, som nonstop grcala len..druhy deň už bolo všetko v poriadku až do konca tehu a doma mam zdraveho chlapčeka 🙂

ivetka32
autor
20. dec 2013

hm ktovie ci to nebola aj tym ultrazvukom asik sa to malemu nepacilo bo to je uz väcsie oziarenie hm.mno zatial mi je uz fajn.len mi to bolo cudne ze nic cele tahu a teraz 30 tt a zrazu plano.ono to je ina keby mi bolo v nizzsom stadiu zle by som brala normal a le dnes ked citam vseliake pribehy tak od 30tyzdna uz rodia zeny a nvm co vsetko snura kolo krku atd .....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli