Špinenie a krvácanie po kontrole v 6. týždni

Ahojte dievcata. Dnes som bola u svojho gyn. na potvrdenie tehu. Uz mame synceka 11 mesacneho a nejako sme velmi druhe neplanovali ale prislo a velmi sa tesime 🙂 moj gynekolog mi potvrdil 6tt. Malicke bolo vporiadku, aj srdiecko uz bolo vidno bit 🙂 Robil mi vnutorne sono a ako zo mna vytiahol ten.... neviem ako sa to vola 🙂 tak na tom bolo hnede spinenie a dost cirej krvi. Hned mi nasadil Duphaston aj Utrogestan naraz. K tomu este nejake vitaminy a aj Femibion, no ten uz beriem hned, ako mi test ukazal dve ciarky. Velmi sa bojim, ako to bude dalej pokracovat. Na kontrolu idem o dva tyzdne a ak by sa mi to opakovalo, mam prist k nemu alebo mimo hodin hned do nemocnice. Kazal mi dnes cely den lezat a oddychovat, aj po dalsie dni sa vobec nenamahat. Ale dobre viete niektore, ze to pri takom malom prckovi nejde. A este ten nas je strasne aktivny, niekedy az velmi akcny a prave zacina chodit za ruky... Aj pri prvom tehu som mala trosku problemy, ale take spinenie nie a vobec krvacanie, ani po kontrole. Manzel mi pomaha ako sa da, ale on je teraz pN, lebo mal uraz s rukou a ma zasity prst, takze tiez nemoze dvihat tahsie veci a tak... Aj mu rana zacala potom krvacat... Ale stara sa o nas. A rodicia byvaju daleko, byvame samy... Tak dnes oddychujem, len lezim a chodim len na wc. Uz nespinim ani nekrvacam... Mali ste niektora tiez taky problem? ako to dopadlo? Bojim sa, a len dufam, aby bolo malinke bojovnik a vydrzalo 🙂 Dakujem za pomoc a vase skusenosti.
kiki68
24. okt 2013
neboj, musis verit,ze sa to udrzi tymi liekmi, kamoska teraz donosila babo,uz druhe,tiez sa zo zaciatko takto udrzovalo tehu,dokonca prvy trimester bola v nemocke,teraz ma uz malu doma a je to zdrave ako buk, nakoniec este aj prenasala potvorku malinku 😃 no malinku...malo to dobre okolo 4kg... 😃
nikuska386
24. okt 2013
Baby prepacte ze pisem odveci som tu nova, ako mozem pridat novu diskusiu?
aehreautor
24. okt 2013
@nikuska386 ked pojdes do polozky Forum a vyberies si konkretnu polozku, kam tvoj prispevok bude patrit.... napriklad tehotenstvo, I.trimester a podobne... tak vpravo vyssie hore budes mat polozku pridat prispevok alebo diskusiu a pri tom je taky zeleny krizik,plusko 🙂 ja som to tiez riadne hladala 😃
adkasmolka
25. okt 2013
ja som tiez spinila v 7tt aj krvacala. Uz si nepametam co mi nasadili na pohotovosti, ale po 10.dnoch mi to moj gyncos kazal dobrat. Podla sona bolo vsetko Ok, ale spinila som az do 13tt. Ked som sa hoci len trosku ponamahala, zacala som spinit. Musela som mat kludovy rezim a novy vylozene hore. Pila som magnesia na litre a dni v kalendari posuvali ocami, nech uz skonci ten I.trimester. Ako skoncil, skoncilo aj spinenie.
adkasmolka
25. okt 2013
@aehre tak skus poprosit rodicov (maminu) nech ti pride na par dni pomoct, nech si vnuka uzije x-) Lebo ak mas mat kludovy rezim, tak fakt musis lezat. Niako to do konca I.trimestra uz vydrzite. Potom bude lepsie.
aehreautor
29. okt 2013
ahojte baby, tak snad to bude vporiadku. Uz som potom nemala spinenie ani krvacanie. Boli u nas babky, teda maminy na striedacku 😃 ale tiez nemozu stale. Citim sa celkom dobre, s malym sa tolko nenatahujem a manzel mi tiez pomaha. Tak snad to dobre dopadne. 7.11. idem na kontrolu, tak dufam, ze bude vsetko ok a babeno hlavne vporiadku 😃 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli