Špinenie po vyšetrení v 8. týždni

misa195
2. okt 2017

Ahojte, dnes som bola na sone na kontrolu ako sa ma krpec v 8tyzdni 🙂 kedze som este musela ist k svojej doktorke na vypisanie tehotenskej knizky, pozerala ma tiez ci dobre rastie. Vsetko bolo v poriadku..az ked som prisla domov a sla na malu, mala som slabe ruzove spinenie. Chcem vediet ci je to normalne po vysetreni? Bolesti nemam 🙂
Dakujem za kazdu odpoved.

deti95060810
2. okt 2017

normálne to nie je....mne sa stalo niečo podobné a skončila som v nemocnici na niekoľko dní....Sem tam pozreli či ešte bije srdiečko malému ....

denisa87
2. okt 2017

tak u mna to normalne nebolo,a skoncilo sa to najhorsie ako len mohlo,tiez po vysetrení,ale nemusi to byt tak aj u teba,ja som mala ale aj hrozne bolesti,drz sa 🙂

misa195
autor
2. okt 2017

Fuu tak to som zaskocena :o dakujem za vase odpovede

simonkazga
2. okt 2017

Neplaš sa, ja som po každom jednom vyšetreni špinila a narodila sa mi zdravučká dcéra 39+3tt

misinka0611
2. okt 2017

Radšej skoč do nemocky na vyšetrenie aj keby si mala ist zbytočne. Môže to byt OK an nemusi.

tamarka9
2. okt 2017

Ja som tiež po vyšetrení v 9 tt zaspinila,no išla som na pohotovosť, lebo som už 4x mala MA,čiže som čakala hrozný scenár a všetko bolo ok. Tiež to lekár uzavrel že to bolo z vyšetrenia. Sono mi robil už cez brucho,nech sa mi tam nesprta. Tak držím palce, radšej si to daj overiť.

misa195
autor
3. okt 2017

Netieklo to dalej, len to bol taky soplik slabucku ruzovy a inak nic..bolesti som nemala ani nemam a mam normalny tehotensky priesvitny vytok..takze som to uz neriesila..ale dakujem vam pekne.

lubka3232
3. okt 2017

jasne nestresuj sa zbytocne, slabe spinenie v tehotenstve po vysetreni moze byt. niekedy sa to stava aj v case kedy by si mala mat MS.

jonnie
3. okt 2017

@misa195 Ascorutin...alebo prirodne veeela citr.vody alebo citronu pomahaju zuzit cievky

misa195
autor
4. okt 2017

@jonnie dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre