Špinenie v 10. týždni plus 4 dni

daffynko
29. dec 2022

Ahojte od vcera mam slabulinké hnedé špinenie bola som dnes u dr vseko je v poriadku maličké zodpovedá aj velkostne pekne sa hýbalo bije mu srdiečko mali ste to niekto a bolo všetko v poriadku ? Beriem duphaston uz som raz potratila velmi sa bojím o miminko 😪

marianarem
29. dec 2022

@daffynko Ja som mala v nejakom 6tt aj plnohodnotne krvacanie a potom este niekolkokrat v priebehu tehotenstva spinenie, hlavne v prvom trimestri. Vsetko bolo ok.

zuzi0911
29. dec 2022

Do 17tt som občasné spinila...dovod asi cievka v hrdle...užívala som duphaston a ascorutin (tyzden) kým neprešlo spinenie je to len vit.c na posilnenie cievok.

veronika966
29. dec 2022

@daffynko tiež som mala ružové špinenie od 6tt a vtedy som mala aj normálne červené krvácanie a potom mi začalo hnedé špinenie. Išla som s tým na pohotovosť, kde mi povedali, že sa to môže stávať až do 16tt. Brala som Progestanelle a neskôr Utrogestan. Teraz som v 14tt a špinenie mi skončilo len pred týždňom 😊 bola som aj na poradni, kde mi lekárka povedala, že bábätku riadne bije srdiečko a rastie ako z vody 🙂

dixitka
29. dec 2022

Hnedé špinenie v malom množstve je v 1. trimestri bežné… ak bolo na kontrole všetko v poriadku, tak sa tým nemusíš znepokojovať. Mala som to tiež (cca v 8. a potom ešte v 11. tt), ani mi na to nič nepredpísali, po pár dňoch to prešlo samo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre