Špinili ste aj pri druhom tehotenstve?

jessinocka
16. nov 2015

Pri prvom som zacala spinit v 6tt a trvalo to az do 14tt, dcerka sa narodila v poriadku po termine. Ako ste to mali s druhym tehotenstvom, ked ste pri prvom spinili? Mam si vypytat preventivne duphaston? Dakujem za rady 🙂

vivi
16. nov 2015

Ja som mala pri prvom Duphaston a nešpinila som, dali mi ho pre istotu. Pri druhom som nemala a z ničoho nič som začala špiniť, utekala som na urgent, našťastie bolo všetko o.k. a dostala som Duphaston. Dokonca si pamätám, že Duphaston som brala dlhšie ako bolo v letáčiku písane. Ale už presne týždne si nepamätám.

bonaqa2013
16. nov 2015

ja som mala uvedené problémy len pri 2 tehu. aj v nemocnici som bola. Pri ostatných tehu neboli žiadne špinenia, ani krvacania....

duracikova
16. nov 2015

Ja som špinila aj pri druhom. Tak, ale neviem, či sa nasadzuje aj preventívne. To asi záleží od gynekológa. Mne ho nasadil, až keď som začala špiniť.

katrin21
16. nov 2015

ano, spinila som aj teraz pri druhom...

jessinocka
autor
16. nov 2015

No tak to ste ma velmi nepotesili 😢 som zvedava ako to bude u mna. Dakujem za info
@katrin21
@duracikova
@bonaqa2013
@vivi

alenkadubovcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duracikova
16. nov 2015

@alenkadubovcova No čo k tomuto napísať? Že máš IQ húpacieho koňa?

alenkadubovcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
astonka
16. nov 2015

@alenkadubovcova no tak potom mam doma aj ja gravidneho muža-tiež sa mu brucho zvačšuje aj tie príznaky ma, no na sono ísť domieta žeby to mohlo nejako poškodiť plod ....

alenkadubovcova
16. nov 2015

@duracikova ved ja za to nemožem pre boha keď to povie aj doktor nie len ja
@duracikova

alenkadubovcova
16. nov 2015

@astonka ano davaj si pozor lenbo môže byt tehotny aj muž takže donuť ho isť na to sono pre jeho dobro

duracikova
16. nov 2015

@alenkadubovcova Prosím ťa objednaj sa na nejakú konzultáciu u psychológa resp. psychiatra, tam vám pomôžu aj si radi pokecajú 🙂 Len aby ste nemali nútenú dovolenku 🙂 Ale dosť srandy, si mimo témy, trepeš kraviny, tak už tu nevypisuj.

emita
16. nov 2015

@jessinocka ja som špinila pri prvom a pri treťom , ale aj pri druhom mi dali duphaston. Neviem či to môže mať nejaký súvis, ale špinila som pri chlapcoch. Tehotenstvo s dcérkou bolo bezproblémové. Želám krásne tehotenstvo a zdravé bábo.

alenkadubovcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenkadubovcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenkadubovcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikas
17. nov 2015

@alenkadubovcova to to tvoj odumrety mozok odcharza nadobro

alenkadubovcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre