Tehotenská cukrovka - prepláca poisťovňa glukomer?

petraha
7. máj 2019

Prosim vas, tie co ste mali alebo mate tehot.cukrovku, preplatila vam poistovna glukomer aj s prislusenstvom? Mne diabetolog povedal, ze si mam kupit glukomer, prist s nim a on mi predpise k nemu pruzky a ihly. V lekarni sa cudovali, ze preco mi nepredpisal rovno aj glukomer. Tak som to nechala tak a neviem ci sa ho na to spytat. Aku mate skusenost? dakujem

vektricka16
7. máj 2019

@petraha ja som si tiez kupovala glukomer a on mi len dal prepisat pruzky a ihly...nehovoril on nic ze by mi to poistovna preplatila..ale to bolo pred 2 rokmi,mozno sa to neako zmenilo :-?

danyb
7. máj 2019

Ja mam od diabetologa pozicany glukomer az do porodu a pruzjy s ihlami mi dava na predpis 😀

dorotik
7. máj 2019

Ja mam od diabetologicky zadarmo. Kedze uz som po porode a ok, ak mi das adresu, mozem ti ho poslat 🙂.

mirpet
7. máj 2019

Ja som si kupovala glukomer a pruzky mi vzdy predpisal lekar a boli zadarmo

mirka17
7. máj 2019

@petraha mne glukomer dala diabetologicka, dala mi aj ihly a pružky ktoré boli zvyšné a ked som ich všetky spotrebovala tak potom som si ich dokupovala, glukomer som po pôrode vrátila diabetologicke. @dorotik

vivien16
7. máj 2019

@petraha ja som mala kúpený, ale doktor by ti mal zapožičať glukomer a predpisovať prúžky a ihly.

horalka1986
7. máj 2019

Nepreplati. Nemaju to v tabulkach....ale pruzky ano.

petraha
autor
8. máj 2019

dakujem vam za odpovede 🙂 uz mi kamaratka poskytla glukomer, dam si teda predpisat len pruzky a ihly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre