Tehotenstvo a špinenie

maria898
27. máj 2022

Ahojte, potrebujem povzbudit. Som tehotna co mam potvrdene aj lekarom. 6+0 uz bilo aj srdiecko. No isla som tam vtedy s malou dusickou lebo som spinila a spinim teda stale. Beriem utrogestan. Ale teda som kazdy jedenn den v strachu a strese ako to dopadne. Bojim sa a potrebujem skor pocut pribehy s dobrym koncom. Su tu take maminy vo spinili a aj napriek tomu to dopadlo dobre? Dovod spinenia mi lekar nepovedal.

danac46
27. máj 2022

@maria898 každá žena prežíva tehotenstvo inak.Niektore špinia,iné zase zvracaju,niektoré majú dokonca menzes do 3.mesiaca.Mne lekár povedal že do 12.tt sa nič nedá robiť bud sa udrží alebo nie.Ja som dokonca silno krvácala 3 krat počas tehotenstva.10tt,12.tt som dokonca ležala 4dni v nemocnici a 41tt.Zakaždym som sa veľmi bála a obavala sa najhosieho.Nakoniec som rodila v 41.tt.Prajem všetko dobré a hlavne žiaden stres

maria898
autor
27. máj 2022

@danac46 dakujem za povzbudenie. Ja som este len 7+2.prve tehotenstvo okrem bolavych prs mi nic nebolo a teraz teda spinenie, prsia, a kym sa rano ne ajem je mi priserne zle, raz som skoro aj odpadla. Velmi dufam ze to dopadne dobre, no strach samozrejme mam velky

pinaofina
27. máj 2022

@maria898 ahoj, ja sa ta pokusim utesit - spinila som a aj som extremne trikrat krvacala (valila sa zo mna cerstva krv a zrazeniny). vzdy som myslela, ze sme skoncili ale bejby to zvladlo a v nedelu zacinam 16. tyzden 😊 brala som ascorutin na posilnenie ciev (je to nejaka forma vit.C)

maria898
autor
27. máj 2022

@pinaofina to je super, zelam vela zdravicka

kundiboo
27. máj 2022

neboj, niektore ženy to mávajú, a dokonca aj krvácajú nie len špinia. mysli pozitívne, bude to dobré ♥

maria898
autor
27. máj 2022

@kundiboo dakujem

andrea2022
27. máj 2022

@maria898 špinila som od cca 5tt do konca prvého trimestra. Nie každý deň, ale dosť často. Dôvod nepoznám, cievka, zahniezďovanie... Každopádne som mala tak isto strach a stres z toho, v prvom tehu som nič také nezažila. Teraz som 35tt 😊

maria898
autor
27. máj 2022

@andrea2022 super to sa tesim ze tebe to dobre dopadlo

jaris84
27. máj 2022

@maria898 ja som špinila, aj krvácala celý prvý trimester a potom to už bolo OK. Dcérka už má 9 rokov. Takže hlavu hore.

maria898
autor
27. máj 2022

@jaris84 velmi dufam ze to bude aj moj pripad... Dakujem za povzbudenie

karamelka1234
27. máj 2022

@maria898 Ahoj ja mam ten istý problém som 6 týždeň a spinim včera som bola u gynekológa pozrel sonom aj normálne a ze všetko je ok. Tiež som z toho nešťastná

maria898
autor
27. máj 2022

@karamelka1234 no je to na nervy, clovek sa boji, a hlavne ked je dietatko vytuzene... Musime asi len verit

karamelka1234
27. máj 2022

@maria898 ano nič iné nám neostáva. Aj tá bolí bruško občas?

maria898
autor
27. máj 2022

@karamelka1234 velmi malo ozaj len obcas taky ako tlak

lejluska
27. máj 2022

Ja som špinila v 2 tehotenstvách, stále v 7tt mi to začne...v poslednom tehotenstve som v 7tt začala masívne krvácať, bola som presvedčená, že je proste koniec...ale nebol 😉 krvácala, špinila som potom na striedačku do takého cca 9-10tt a v postieľke mi spí skoro 2- ročný drobec 🙂❤️
Držím palce nech Ti to dobre dopadne ❤️

maria898
autor
28. máj 2022

@lejluska dakujem krasne

liana21
8. júl 2022

@maria898 spinila som do 11tt...pomohol Ascorutin alebo citrónová voda... maternica je prekvena, cievky pukaju....keď je všetko ok, tak za netreba báť...chce to oddych a žiadnu námahu...prejde to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre