Transfúzia krvi v tehotenstve

miushka13
18. nov 2017

Ahojte žienky je tu niektorá ktorá počas tehotenstva dostala transfúziu krvi? Ďakujem

sonkaxxx
19. nov 2017

@miushka13 ahoj ja som dostala transfuziu krvi po porode (velka strata krvi) som rada ze som ju dostala lebo som bola dost mimo. Teraz som skoro 3mesiace po porode a citim sa velmi dobre a transfuzia mi velmi pomohla.

miushka13
autor
19. nov 2017

@sonkaxxx ahooj . No mne zistili už teraz nedostatok krvi a musím ísť na cisársky tak hlavne preto mi dali transfúzie. Dosť mám z toho haluz či je to oka a či sa mi nemôže nič stať. A nemala si pocit búšenia srdca? Ani nie že tep zrýchlený ale že ti buši až v hlave??

sonkaxxx
19. nov 2017

@miushka13 vobec nie... len v noci po transfuzii som mala zimnicu ale potom som sa citila vynikajuco fakt ale do mna naliali 2litre krvi a plazmu a fyziolog takze ktovie z coho to bolo ale ja som bola vdacna za tu krv...

miushka13
autor
20. nov 2017

@sonkaxxx fuu ja len pol litra zatiaľ a dufam že už ďalšia nebude. 🙂 Hlavne že všetko dobre dopadlo 🙂 a ste oka 🙂

sonkaxxx
20. nov 2017

@miushka13 neboj myslim ze to bude ok...a pomoze tebe a babetku

simona0408
27. jún 2019

@sonkaxxx baby viem,ze je to stara diskusia ale zaujimam sa o tuto temu- po podani transfuzie je mozne v buducnosti otehotniet?

klarissa25
27. jún 2019

@simona0408 samozrejme prečo by to nebolo možné...?

sonkaxxx
27. jún 2019

@simona0408 jasne ja uz mám druhé babo. Po pol roku od porodu som otehotnela.

simona0408
27. jún 2019

@klarissa25 neviem vobec ako to funguje..ja som v 35tt a tento tyzden zacali riesit nizky hemoglobin,doktorka povedala,ze ak by som nebola tehotna s prvym bolo by to na transfuziu krvi ale ze ked este chcem mat deti potom tak zatial radsej nie

simona0408
27. jún 2019

@sonkaxxx super dakujem za odpoved 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre