• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trojičky. Bol niekto na redukcii embryí?

28. júna 2013 
vela zdravicka zelam a krasne bezproblemove tehulkovanie :wink:
26. júl 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madam Ahoj Madam, neviem, ci tu este obcas zabludis, ale rada by som sa opytala na tu tvoju redukciu este :slight_smile: moc dakujem
2. aug 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto kto caka trojičky?
1. jan 2013 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno ma admin vymaže, alebo sa do mňa pustíte, no to čo tu čítam je strašné :frowning2: :frowning2: ...nie sme pánmi života, ani smrti. Kde sme sa to dostali? Teraz generalizujem lebo sú i výnimky: Doba, kde ľudia odkladajú otehotnenie mimo vhodného reprodukčného veku, pchajú do seba tabletky a ak dieťa chcú, už to nejde a idú si ako na nákup do reprodukčného centra. A ak sa počet navýši, ide sa na resekciu(vraždu) :cry: :cry: :cry: mala si tie bába donosiť a dať na adopciu tým, čo deti mať nemôžu no je to tvoje rozhodnutie :cry: budem sa za teba modliť.. tie dve malé sú v nebi
14. jan 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Preboha...to o čom sa rozprávate??? to už skutočne neexistujú žiadne bioetické hranice?
14. jan 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@heeedka Súhlasím...ja som z toho znechutená :unamused:
14. jan 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
myslim, ze nie je nutne vytahovat 5 rokov staru temu iba kvoli tomu, aby ste sa pohorsovali. Pozrite si datumy a radsej sa zbytocne nerozculujte.
15. jan 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Baby klidek, vobec nic neviete o jej zivotnej situacii (ktoru len tak mimochodom bez toho aby musela niekomu vysvetlovat - aj tak vysiie celkom jasne priblizila) Ak vam nieco z toho nedochazda, tak potom vy mate problem (ineho druhu) a ne ona so svedomim. Vzdy si najprv (pomyselne samozrejme) obujte boty tej prispievatelky na ktoru reagujete a prejdite sa vnich tu jej cestu co presla ona a potom po vyzuti sa vyjdrujte k jej problemu. :wink:
15. jan 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@janula_nz ani ja by som nesla na redukciu---momentalne snazilkujeme na tretie a uzivam clostil co je moznost viacpocetnych tehotenstiev...a keby som cakala dvojicky alebo trojicky viem ze by to bolo strasne tazke pri dvoch synoch ale zvladli by sme :slight_smile:
ja by som stale myslela ze mam v brusku akosi prazdno....ved redukcia to je vlastne vrazda.ako aj interupcia.som krestanka a s tymto by som nedokazala zit.u mna urcite nie.
ale klobuk dole pred tebou madam... aj ked sa cudujem preco ste sa nechranili ked pises ze ten otec ho nechce.
neodsudzujem ta ale niekedy je zivot smutny a zlozity v rozhodovani.
15. jan 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja čakám dvojičky a to spontánne s tým že v rodine nikdy nikto nemal dvojičky
28. jún 2013 o 19:37  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok