USG 17. týždeň - dieťa má málo miesta

vahcaac
23. sep 2021

Baby,
žijem v Nórsku a bola som pri midwife, keď som videla malého, zdalo sa mi, že tam ma strašne málo miesta. Je to normálne, že je taký skrútený? Midwife povedala, že je ok, ale neviem, nejako im tu neverím. Prikladám fotku. Prosím odpoveď iba baby, ktoré chcú poradiť a nie kritizovať, prečo neverím odborníkom, prečo zakladam diskusie atď.

DAKUJEM 💞💕

kvetinka1797
23. sep 2021

@vahcaac je to uplne normalne, ma miesta este az az 😁 ja som uz 31tt a este robi kotrmelce 😌 uz ma to boli, ale miesta tam este ma dost 😁😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
23. sep 2021

3i apartman s vyhladom to sice neni, ale ver, ze ma prave tolko miesta, kolko potrebuje

vahcaac
autor
23. sep 2021

Ďakujem Vám baby, mne sa zdalo že je to strašná poloha v klbku pre chrbticu, že a nemá kde ani vystriet. Asi pre vás smiešne obavy, ale prvý krát som tehotná a som taká ustráchaná asi. Ďakujem za odpovede 💗💗💗

hennyinnsbruck
23. sep 2021

Skus si predstavit take 45cm-50cm babo vo vyssom stadiu vystrete😂😂😂😂juj ….

kvetinka1797
23. sep 2021

@vahcaac on sa uplne kludne vystrie ked chce 😁 vsetky deti su v brusku do C-cka, tak to ma byt ☺️

lienka.7
23. sep 2021

@vahcaac pozri si na youtube niektore simulacie a uvidis ako sa drobec dokaze poskladat 😁
Neboj sa, ma tam miesta ze by labutie jazero mohol tancovat 🤣🤣🤣

luccija
23. sep 2021

@vahcaac krásne ho je vidiet neboj sa všetky sú tak natlačené🙂je to chlapček či ešte nevieš?

vahcaac
autor
23. sep 2021

@luccija chlapček 🙂 vedela som od začiatku že chalan, lebo o týždeň väčší a vôbec mi nebolo zle, ani nič

jaskolka
23. sep 2021

Je to úplne normálne, bábätko dokonca aj po pôrode nejaký čas sa tak"skruca "ako v brušku. Je to pre nich prirodzená poloha.

marianna_peskova
23. sep 2021

Myslela som si, že aj midwife je odborník vo svojom povolaní. 🤷🏻‍♀️

vahcaac
autor
23. sep 2021

@marianna_peskova to bolo k čomu?

marianna_peskova
23. sep 2021

@vahcaac Sorry, preletela som si tvoju otázku a zle som si prečítala, že žiadaš o zdržanie sa komentárov tie ženy, ktoré midwife nepovažujú za odborníkov.

vahcaac
autor
23. sep 2021

@marianna_peskova v pohodičke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre