Užívanie Candibenu v 1. trimestri. Je vhodné?

janajanajana
16. aug 2008

Lekar mi zistil, ze pricinou mojho hnedozlteho vytoku je kvasinkova infekcia, co ma velmi potesilo, kedze som sa obavala horsieho. No a predpisal mi candibene, tak sa chcem opytat, je to vhodne uzivat v 1.trimestri tehotenstva a ci tato infekcia nema vplyv na plod babatka. Vdaka za rady.

junovka
16. aug 2008

janajanajana, ak ti predpisal Candibene, tak to ber.Ja viem, ze v 1.trimestri sa neodporuca, ale lekar neni az taky blby, aby ti uskodil Aj ja som ho brala a v pohode Hnedasty vytok mohol nastat z dosledku infekcie, teda ber Candibene cim skor, aby si zahubila infekciu, nakolko ta infekcia moze sposobit potrat

janajanajana
autor
17. aug 2008

junovka a brala si ho tiez v 1. trimestri? Ja viem, ze lekar nie je blby, ale co tu citam, kolko lekarov, tolko nazorov. Zajtra sa chystam k svojmu lekarovi, tak som sa rozhodla pockat do zajtra, a uvidim co mi povie. 😒

bzucinka2
17. aug 2008

vela liekov sa neodporuca, ale pokial to tam nie je vyslovene zakaz, tak sa mozu v nutnych pripadoch, aspon tak mi to vysvetlil moj doki, ked som sa ho pytala, ci mozem lieky co mi predpisal pocas kojenia, ked je tam napisane, ze sa neodporuca 🙂

junovka
17. aug 2008

janajanajana, ano brala som ho v 1.trimesti pri Timeike...a nebol jediny Candibene 😖 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre