Väčší obvod bruška bábätká v 29 týždni

iveta1507
10. apr 2019

Ahojte, som v 28+5tt, vcera som bola na vysetreni a dr vymerala dost velky obvod bruska babatka. Babatko ma obvod bruska 294 mm co zodpoveda 33tt. Hlavicka a noha bud 29tt alebo 30tt. A celkova vaha babatka je 1800gr co podla dr zodpoveda 31+0tt. Dr ma uistuje ze to nie je nic ale trapi ma ze ma uz tolko gramov, realne teraz by mal mat 1200gr. Pred mesiacom babatko malo 890gr. Vysetrenie na glukozu v poriadku, nepijem ziadne lieky ani vitaminy lebo je krv v poriadku.
Stretla ste sa niektora s takouto vahou u svojho babatka a v tomto tyzdni? Kolko malo gramov dieta po narodeni?
Dakujem 🙂

*

deti95060810
10. apr 2019

ani pri juednom tehu mi neoznamovali koľko váži dieťa....načo strašia žienky keď aj tak s tým nikto nič nespraví....To že je troška bábp vpredu ešte neznamená že je niečo zlé....
u mňa raz bolo pozadu a pár týždňov zas dopredu...a narodilo sa v termíne...

zdenka11081983
10. apr 2019

Moj mal v 30 tt 1700. Tiez ze je vacsi 😃

martinka13
10. apr 2019

Moj mal byť malý, čo mi povedali v deň pôrodu. Váha 4 kg😁

win_gi
10. apr 2019

@iveta1507 tak keď sa narodí možno bude mať 4kg :D, veď nie všetky bábätká sa rodia malé, keby to bolo vážne isto ti niečo povie...

tuppuk
10. apr 2019

@iveta1507 Haha aj moje bolo väčšie ako hovorili tabuľky 🙂 furt to vravím,že sú k ničomu 🙂 možno teraz podrástol viac a potom sa to spomalí alebo sa proste narodí väčšie dieťa, asi veľa papáte :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre