Vaginálne probiotiká - skúsenosti

lucylliana
18. sep 2022

Ahojte máte niekto skúsenosť v vagilact čipkami? Odporučil vám vás gynekolog nejaké probiotiká ak návrate mykózy ?

gabika0825
18. sep 2022

@lucylliana gyntima probiotické čipky sú dobre 🙂 tie mi boli poradene priamo od Gyn.

sima338
18. sep 2022

Gynimum, skvelé 🙂 odporúčam, dostala som na ne tip od mojej lekárky

greta2017
18. sep 2022

Aj ja odporucam Gynimun. Je to super. Mozes mat normalne tabletky na zapíjanie alebo aj na vkladanie zdola. Mne na mykozu brutalne krasne zabrali a nevratila sa mi. Brala som par mesiacov

katrenka111
18. sep 2022

@greta2017 ktore presne na mykozu su lebo su 3druhy?

greta2017
18. sep 2022

@katrenka111 tieto som uzivala

sunshine_18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julianka312
15. júl 2023

@greta2017 dobrý deň, ako dlho ste užívali probiotika na mykozu a sa Vám už nevratila ja sa snou trápim už skoro druhý rok, jasne že to aj stále riešim s GYN ale chcem skúsiť tie probiotika užívať dlhodobo

greta2017
16. júl 2023

@julianka312 hmm asi je aj dolezity dovod mykozy...neviem. Mne to sposobili ATB ktore som musela uzivat v tehotenstve. Najprv som vybrala 1 balenie ale vratilo sa mi to tak som ich brala stale az do konca sestonedelia. Dokopy to bolo asi 6mesiacov a odvtedy som nemala s tym problem ale zas odvtedy som ani nebrala ATB.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre