Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výber cysty alebo dieťaťa

anastacia321
27. sep 2015

ahojte .mozno z vas ma tu uz niektore poznate...mam problem ze som tehotna a aj cistu mam neviem si vybrat co dalej mam robyt.u lekara pravydelne chodim a este ked som nebola tehotna tak som uz mala cistu.a bolo mi povedane ze cista bude operovana.stalo sa to ze kvoly mojmu prechladnutiu ma nevedeli uz operovat a trva to uz 5 mesiacov a asi jeden tyzden ...mam problemi aj s nachladenym .pokial sa mi odkladala ta operacia tak som otehotnela a aj sa mi pohorsil ten stav ze na maternici na druhej strane sa mi rozsiruju cievy...no a tak ma to trapi ze mam prist o dieta?ano deti uz mam .ale este toto chcem mat no na moj vek neviem ci by som aj vynosila aj to ze na to moje zdravie.ak sa da poradte mi co mam robyt alebo ze si vybrat nechcela som to tu napisat ale co mozno mi niekto da radu a ucinnu.este to ze aj chudnem..a velmi .co mam spravyt aby sa mi narodilo to dieta?mozno ze neni to mozne ze by sa narodilo ...kto vie.....ak sa da poradte mi niekto dakujem

marikams
27. sep 2015

Ahoj ja som mala tiež cistu keď som bola tehotná prišli mi na ňu až keď som bola na poradni a dlho nevedeli čo to vlastne je. Dosť ma to vydesilo a ako ty tiež som nad tým veľa rozmýšľala dokonca ma poslali do nemocnice, namiesto priberania som chudla a za šesť mesiacov som pribrala len 4 k. Potom moja doktorka povedala ze to takto ďalej nejde upokojila ma a povedala že musím v prvom rade myslieť na babo,že tú cistu budeme riešiť po pôrode . Ja som sa upokojila, začala pozitívne myslieť, a všetko sa zlepšilo, narodilo sa mi krásne zdravé dievčatko a pri vyšetrení sa zistilo že cista sama zmizla. Takže som sa vyhla aj operácii. Hlavne pozitívne mysli a teš sa na babo a všetko dobre dopadne. Držím palce

anastacia321
autor
27. sep 2015

@marikams ahoj aj tebe.tak ti gratulujem k tvojmu babu no tebe to vyslo ale mne asi nebude vyst lebo mne sa zhorsil ten stav na maternici sa mi aj zacalo rosirovat cievy a u lekara mi povedali ze vsetko musi ist von ze musi.a este ktomu ze mam aj na druhej strane cistu ta asi nezmizne lebo trebalo operovat ...tak mi lekar povedal ze si mam vybrat ci dieta alebo moj zivot..je to taske rozhodnutie .no mne nejde tak uz o moj zivot ...mam na to dvovody ach ten moj zivot...u mna uz neni pozitiv len uz negativ...a ked by som suhlasyla s tym ze vsetko von tak uz nigdy by som nemala sancu mat dieta....nigdy ...neviem ako sa mam len uz rozhodnut...ci dieta alebo ohrozovanie mojho zivota neviem ak vies porad mi ...

anastacia321
autor
27. sep 2015

@marikams a predstav si ze mala som kilo49 a teras mam 35.

isabella22
27. sep 2015

No preco sa neporadis s lekarom??tu ti ako forum zamerane na tehotenstva povieme ze zameraj sa na dieta...taktiez mam velku cystu....jednu mi uz operovali.....

moni244
27. sep 2015

Jasne, uz viem, kto si, dlho si tu nebola, kolko nickov si uz mala?

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 vela nickov a mozem mat este velmi vela a co na tom ze som zase tu?je to problem?aj ja som clovek a zena ?ktora by potrebovala radu ?ako napriklad aj ti mozno co ta tak zaujma o mne?ak sa mozem ta spitat.ale ak ma nebloknu tak tento si necham uz.to zato som si menila lebo ma blokovali nepravom .aj ja mam pravo tu byt.ako aj z vas ostatne nic zle nepisem tak co je vo veci?

anastacia321
autor
27. sep 2015

@isabella22 ved to ze lekar mi hovory ze sa musi operovat kvoli tima cievami co sa mi rosiruju v maternici ale ja dieta chcem ...tak ako len sa uz mam rozhodnut ako?

moni244
27. sep 2015

@anastacia321 jasne, si to ty, tu maju byt len realne osoby, nie provokujuce, preto ta stale blokuju

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 co ti len tu pises nezmysli ...su to len nezmysli..ja nikoho tu neprovokujem .neviem uz na co narazas...a co na tom ak by som to bola ja?hm?co ti vadi na mne? 😀

isabella22
27. sep 2015

@anastacia321 len ked to ne na.tebe ako.sa.citis vnimas.to...ci.by si.zvladla.nechat si.dat zobrat dieta....porozpravaj.sa.s.nim ci by si vedela.donosit.dieta a.pod.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 a preco si myslis ze nie som realna? som ako napriklad ako ti obycajna zena...

anastacia321
autor
27. sep 2015

@isabella22 no to sa aj spitam ako mi pises ze ma to nenapadlo dakujem ..no ja sa zle citim kazdy den kazdy den ma bolieva brucho a vobec neprestane a aj ho mam velmi zatazene a velmi...a ked mi lekar povie ze nemozem porodit?no na to mu ani nebudem vediet otpovedat to dieta chcem...no aj to neviem ci na moj vek by bolo dobre stym pocitam ale dieta chcema velmi

cerez
27. sep 2015

Je mi jedno či ide o príspevok vymyslený alebo skutočný. Ak ide o vážny stav, tu ani jedna reálne nepomôže. To je len na odborníka.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@cerez mozno ze aj ano .mozno.prepac ten prispevok ako to myslis?trocha nechapem tomu ak vies inak napis aby som porozumela dakujem

zuzi0911
27. sep 2015

Cievy sa rozdiruju tlakom tkz.krcove zili mam icg sj ja a provlem napr.s dalsim tehu nebude ani ma to ohrozovat ani nic podobne len budem mat vacsie bolrsti...cysta je bezna v tehu teda stava sa pokial je to "vodova"sama praskne a je to v pohode...keby je ina zavaznejdia kludne ti ju vyoperuju aj pocas tehu...porozpravaj sa s dr...no moc problem v nicom nevidim...x pripadov som "zazila"a bolo to ok...

danna85
27. sep 2015

@anastacia321 Na Tvojom mieste by som sa isla poradit s dalsim lekarom a nasledne zvazila vsetky aspekty oboch alternativ. My Ti nemame ako pomoct tu na MK, nepozname Tvoj zdravotny stav. A nehnevaj sa, ale mas strasnu gramatiku, co veta, to chyba. Drzim palce, nech sa rozhodnes spravne!

anastacia321
autor
27. sep 2015

@zuzi0911 cista to neni vodova ..uz aj to mam zistene..no tie cievi...teras pocujem ze tlakom?no ja mam velmi nisky tlak ale uz od narodenia ...to aj tym roby.a chcem sa ta spitat ak mozem ...obavam sa toho ze co mi je kvoly tehotenstvu nehrozimi rakovyna?to by som chcela aj vediet ak vies tak porad dakujem

anastacia321
autor
27. sep 2015

@danna85 viem ze mam strasnu gramatiku to viem to len preto ze nie som slovacka...to preto..dakujem ze mi drzis palce ...neviem sa rozhodnut je to taske ...

zuzi0911
27. sep 2015

Nie krvnym tlakom zhorsene cievy...ale tlakom babatka na maternicu a cievy...rakovinu ak ju mas dostat tak ju budes mat...neboj sa..z tehotenstva nie..

anastacia321
autor
27. sep 2015

@zuzi0911no zatial nemam asi rakovynu ...len sa obavam ze ak by bola tak by aj na dieta bolo...ja sa tak nebojim s tehotenstva len to ci sa mi narodi ...ci nebudem mat viacej komplikacie pre cistu aj...neviem si ani predstavyt ze ako bude...este som sa nestretla stymto len teras...dobre mala som v tehotenstve deti s ryzikom ze tehotenstva alebo ze aj porody ale stymto som sa nestretla ze co sa mi len prihodilo...jajaja to dieta chem ale kto vie ci ho vynosim...

isabella22
27. sep 2015

@anastacia321 fakt asi an toto ti bude vediet odpovedat len tvoj lekar...pozna zdravotny stav atd.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@isabella22 ano len on vie moje zdravotne veci...ale ten lekar chce aby ma operovali a ze dieta nie a ja chcem dieta a velmi mozno ze nechce lekar kvoly mojom veku kto vie ...nemozem sa uz tak rospravat s lekarom ako by som ja chcela ...

eri28
27. sep 2015

@anastacia321 skus sa poradit aj s imymi doktormi.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@eri28 to by som mala uz urobyt ze zaist k inemu lekarovy no skusim to...a v bystrici som ties skusala a nic boja sa ma operovat do oci mi povedali ze mozem zomret ze sa boja operovat ze nebudu len tak chcu ze vsetko von musi ist zo mna a potom uz dieta nigdy nebudem mat uz sancu zato sa neviem rozhodnut ci ja alebo dieta

sono2
27. sep 2015

Pre pána naučte sa niektoré pravopis, veď to sa nedá čítať. Cysty, nigdy kvoly veď to je strašné 😕

eri28
27. sep 2015

@anastacia321 aha chapem, skus ci nieco vygooglis na nete.Mozno sa najde neaky odbornik co ti poradi dobre, asi nie je cysta ako cysta.Drzim palce.

eri28
27. sep 2015

@sono2 pisala, ze nie je slovenka. 😲

sono2
27. sep 2015

@eri28 aha tak sorry omluva!

moni244
27. sep 2015

@sono2 vsakze? A len sa budu ohanat, ze nie su slovaci ale madari

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 daj pokoj tisí asi chora zena ako vydim hmmmmnie som sama vsak?madari-madari-madari hmmm ti madari co ti tak vadi na madarov si rasistka??????

Tu začni písať odpoveď...

Odošli