Výber cysty alebo dieťaťa

anastacia321
27. sep 2015

ahojte .mozno z vas ma tu uz niektore poznate...mam problem ze som tehotna a aj cistu mam neviem si vybrat co dalej mam robyt.u lekara pravydelne chodim a este ked som nebola tehotna tak som uz mala cistu.a bolo mi povedane ze cista bude operovana.stalo sa to ze kvoly mojmu prechladnutiu ma nevedeli uz operovat a trva to uz 5 mesiacov a asi jeden tyzden ...mam problemi aj s nachladenym .pokial sa mi odkladala ta operacia tak som otehotnela a aj sa mi pohorsil ten stav ze na maternici na druhej strane sa mi rozsiruju cievy...no a tak ma to trapi ze mam prist o dieta?ano deti uz mam .ale este toto chcem mat no na moj vek neviem ci by som aj vynosila aj to ze na to moje zdravie.ak sa da poradte mi co mam robyt alebo ze si vybrat nechcela som to tu napisat ale co mozno mi niekto da radu a ucinnu.este to ze aj chudnem..a velmi .co mam spravyt aby sa mi narodilo to dieta?mozno ze neni to mozne ze by sa narodilo ...kto vie.....ak sa da poradte mi niekto dakujem

anastacia321
autor
27. sep 2015

@sono2 ked je to tak strasne ze ta gramatika tak naco pises alebo ze len pozres????naco to je?????ak sa mozem spitat nemozem tu pisat uz po madarsky ked neviete a ani by ste nerozumely aj ked neviem pisat pravopisne ajtak tomu dobre rozumiete ze co pisem aspon to ze rozumiete ...ze aspon to

anastacia321
autor
27. sep 2015

@eri28 dakujem skusim to vyhladat

anastacia321
autor
27. sep 2015

@eri28 ano nie som slovenka som madarka ...a preco uz nevedia pochopit ...co je na tom uz take strasne ze niekto nevie po slovensky?

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 do frasa preco uz neveris ze som madarka mam ti napisat po madarsk<????ak chces...aj ked by si nerozumela asi nicomu ze coo by som pisala ...ja som rada ze viem aspon takto pisat po slovensky

moni244
27. sep 2015

@anastacia321 jasne, ty si uplne normalna, si precitai, co za bludy vsade pises,

moni244
27. sep 2015

@anastacia321 ja viem, ze si madarka, tvoja natura, sposob pisania, to je jasne kazdemu

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 tak co chces preco tu zverejnujes urasky na mna ked vies ze som madarka vis co teras prave rozmyslam jajajajaj tebe vadi asi to ze som romka ...noooooo to ti vadi a zapametaj si nie vsetci romovia su negramotny to nie a nie sme rovnaky noooo keby si vydela ze ja mam aj nejake postavenie tak by si aj spadla ...prepac madari su iny ako slovensky romovia....len to ti pisem ze nie som hoci kto ako si ma predstavujes len kvoli tomu ze neviem pravopis to je skoda ...

moni244
27. sep 2015

@anastacia321 nie, mne vadi to, ze si madari myslia, ze im slovaci musia rozumiet a tolerovat ich lamavu slovencinu

sono2
27. sep 2015

@anastacia321 čo sa na mne ventiluješ, ja som sa omluvila.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 pre boha ja si to nemyslim naozaj to vam tu vadim ze som madarka nie ja ked mi pisali ze nemam gramatiku v poriadku tak som musela napisat ze som madarka ....inak si myslis o mne skoda nie sme rovnaky madary .....keby si ma poznala iny nazor by si brala inyyyy

anastacia321
autor
27. sep 2015

@sono2 tak prepac mi ale uz sa tak neda vydrzat ze ma otcudzuju len kvoli madarcine ...prepac

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 ved nemozem pisat madarsky ked nerozumiete....

sono2
27. sep 2015

@anastacia321 tak si daj na PC gramatiku ťa bude opravovať aj lepšie pre teba sa naučíš.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@sono2 skusala som aj tak a nechce tak prekladat ...ano mala by som sa viac naucit to viem ved sa ucim ..slovencina je taska a velmi

katrin21
27. sep 2015

@anastacia321 nechapem, preco sa neporadis lekarmi, tu ti ziadna - ak nie je prave lekarka- neporadi....
si si ista ze ide o cystu???? nie je to myom, alebo nieco take?
alebo endometrialna cysta, tzv. cokoladova?? s tym sa da dieta v pohode donosit....
ale to s cievami sa mi nezda.. ake cievy, co za cievy a ti zvacsuju?? nie je to skor nejaky nador? ten byva zasobeny cievami... ked ti tvrdia, ze to musi ist von...

porad sa s inym lekarom, v inom meste, alebo ambulancii, alebo nemocnici.. za poplatok ti poradi hocikto iny podla mna... ked povies, o co ide. tu ti nepomozeme.

sono2
27. sep 2015

@anastacia321 no ja si myslím, že maďarčina je neskutočná, ja by som sa nenaučila. A nemyslím prekladať, ale na PC máš pri písaní slovenskú klávesnicu A tá ti podčiarkuje pravopis si môžeš opraviť A pritom sa aj učíš. To neni ale podstatne. Choď hlavne k dobrému alebo inému Dr máš asi vážny problém.

anastacia321
autor
27. sep 2015

@katrin21 ano je to cista ved pravydelne chodim k lekarovy ako mi kaze ze sa mam vtedy dostavit ked povie ...na druhej strane sa mi rosiruju cievya na druhej mam cistu.ani ja som to este nepocula ze cievy na maternici to len teras som pocula od mojho lekara...ano stale lekar povie ze musi ist von aj cista ale pred tydnom mi povedal ze musi ist vsetko von ako maternica vajecniky ze vsetko...kvoly tomu aj velmi chudnem ...ach to dieta co je vo mne to ma len uz tak mrzi ze co bude len

anastacia321
autor
27. sep 2015

@katrin21 nevedela som pisat odislo mi internet .ano je to cista ..chodim pravydelne k lekarovy ...a na druhej strane na maternici sa mi rosiruju cievy ...neviem co je to este som nepocula take ze cievy na maternici ...a povedal mi lekar ze musi ist vsetko prec ako maternica aj vajecniky a to dieta co bude?toho sa obavam..dieta jajajaj nechcem stratit no asi mala som stastie alebo ze nie neni stastie ze este mam dieta v sebe stale bol odklad na operaciu lebo stale som prechladnuta a uz to prechladnutie trva4 mesiace..neviem sa s toho dostat s prechladnutia...je to osud?alebo ze boh nechce aby som stratila dieta?no aj teras som prechladnuta .a chcela som brat antibiotiku a nesmiem brat ze pred operacii sa nesmie brat antibiotika to mi lekar povedal...tak ako sa mam vyliecit s prechladnutia ked nemozem brat antibiotiku...porad ako na to...

anastacia321
autor
27. sep 2015

@sono2 ano mam problem ale nie taky ako myslis...inak mam problemi mozno ze aj ti mas ...nie len ja

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 mert nem hiszet hogy vagyok mafyar?????.preco sa bavys mnou????davaj radcej rady tym zenam co zo potrebuju ...aj ja by som potrebovala len ti asi nevies davat rady madarkam ako vydim

moni244
27. sep 2015

@anastacia321 choď do teplých krajín aj s tou tvojou maďarčinou, nájdi si maďarské fórum a tam píš, lebo tebe niet rady ani pomoci

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 to ani tebe ...si proficka na asi rasizmus ...tak sa mi zda ...ja nemusim ist do teplych krajov ak chces tak ti ma tam daj ak si to tak zelas

anastacia321
autor
27. sep 2015

@moni244 chod uz aj ti ...radit zenam asi ta potrebuju viac ako ja

sono2
27. sep 2015

@anastacia321 ? Ja problem? Trochu od veci, alebo nechápem o čo ide.

rondicka
27. sep 2015

@sono2 cysta je náhodou s "Y" takže Cysty-zen.rod

anastacia321
autor
27. sep 2015

@sono2 tebe o co ide??? chcela by som to vediet....

anastacia321
autor
27. sep 2015

@rondicka tak potom preco lekar mi povedal ze ta cista musi ist von ...ani jemu uz nechapem ...a vie ze som tehotna.a ja som povedala jemu ze to dieta chcem a povedal mi ze sa mam rozhodnut ..ze bud ja alebo dieta...

sono2
27. sep 2015

@moni244 to nemyslí všetko vážne že? Mne to už príde zvláštne. ..

anastacia321
autor
27. sep 2015

co zvlasne ....zeny piste si uz o mne nepiste uz ked sa to neda u vas
ze o radu ja som nechcela ze od vas otcudzovanie ...no nic vy ste uz take ...co uz

kamajka
27. sep 2015

@anastacia321 prepac ja ti vobec nerozumiem... v kolkom mesiaci tehotenstva si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre