Vysadenie Fraxiparinu po 1. trimestri

zuzanita444
7. mar 2017

Ma niekto skusenost s vysadenim fraxiparinu po 12.tt? Ja som ho brala preventivne po ivf, na hematologii som nikdy nebola. Zaujima ma ci jeho vysadenie nemoze sposobit nejake problemy, kedze vsade citam o jeho uzivani len pocas celeho tehotenstva. Ked som sa na to pytala gynekologa tak som dostala dost vyhybavu odpoved....

jance333
7. mar 2017

a nemôže ťa tvoj gynekológ alebo všeobecný lekár odporučiť na hematológiu? pre pokoj duše. mňa na hematológii sledujú od druhého potratu i keď som výsledky nikdy nemala zlé, teraz mi ho predpísali, viac-menej preventívne. dávku už mám zníženú, takže si pichám len každý druhý deň 0,3ml, ale nevysadili mi ho úplne.
keď máš obavy, určite nástoj na kontrole na hematológii

zuzanita444
autor
7. mar 2017

@jance333 rozmyslam nad tou hematoligiou. Ked ti robia odbery tak ako dlho cakas na vysledky?

jance333
7. mar 2017

@zuzanita444 neviem ako to kde funguje, ale ja chodím do Prešova a tam je to tak, že ti zoberú krv, počkáš hodinu na výsledky a ideš s tým ku lekárke. naposledy mi robili nejaké špeci testy, čo sa robia okolo 20tt a to som čakala asi 2hod. na výsledky, ale vždy je to v rámci jedného dňa.
pokiaľ si už brala Fraxiparine, tak sa tam asi pokús objednať. predsa len sú to odborníci na danú vec a ty budeš kľudnejšia

zuzanita444
autor
7. mar 2017

@jance333 dakujem za info 🙂 skusim. Myslim, ze horsie bude dostat od gynekologa vymenny listok, no nejako to budem musiest vymysliet pre pokoj duse 🙂

jance333
7. mar 2017

@zuzanita444 keby mal problém, zavolaj obvodnému. možno môže odporúčiť aj on 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre